تارخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
کد خبر : 204116
چاپ خبر

اجرای آموزش پیشگیری از اعتیاد در ۶۳ مدرسه فردیس

752530_320

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت: آموزش والدین برای پیشگیری از اعتیاد در ۶۳ مدرسه شهرستان فردیس اجرا می شود.

به گزارش کرج رسا، فرهاد منظوری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال کمیته سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ۱۳ مدرسه، برنامه آموزش مداخلات دانش آموزان پرخطر و در معرض خطر در ۱۳ مدرسه و کارگاه توانمندسازی کارکنان در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ۱۷ مدرسه ناحیه ۲ کرج تشکیل و برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در ۱۹۰ مدرسه شهرستان فردیس نمایشگاه سیار پیشگیری از آسیب های اجتماعی برپا می شود.

وی افزود: طرح های مدارس مراقب در تمامی مدارس، مراقبت از خود در مدارس ابتدایی، مقابله با آسیب های اجتماعی در متوسطه اول و طرح عاری از خطر درمراقبت از خود در مقطع متوسطه دوم در طول سال تحصیلی اجرا می شود.

معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه دو کرج وشهرستان فردیس ارتقاء سلامت و آگاهی بخشی به عموم جامعه را از اهداف جشنواره سفیران سلامت دانست و بر لزوم اجرای هر چه بهتر این جشنواره و جشنواره های نوجوان سالم و ابتکارات و خلاقیت کارکنان که در جهت ترویج سلامتی برپا می شود، تأکید کرد.

منظوری افزود:طبق دستورالعمل پایگاه تغذیه سالم و نظارت هرچه بیشتر بر تغذیه سالم و ارائه الگوی تغذیه مناسب در مدارس اجرا می شود و این امر نیازمند مشارکت دانش آموزان به ویژه سفیران سلامت و شورای دانش آموزی در این زمینه است.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا