تارخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶
کد خبر : 6583
چاپ خبر
بازدیدها: 169

براي حضور در مسابقات جام بين قاره‌ اي

اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی

فوتبال ساحلی2

کرج رسا: سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اسامی نفرات اعزامی این تیم به مسابقات جام بین قاره‌ ای را اعلام کرد

به گزارش کرج رسا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی برای حضور در مسابقات جام بین قاره‌ای به شرح زیر است:

سیدپیمان حسینی، مسلم مسیگر، محمدرضا حاجی‌ پورحاجی، حسن عبداللهی، مهدی حسنی نوذری، مصطفی کیانی، علی نادری حسین‌آبادی، محمدعلی مختاری، امیرحسین اکبری، فرید بلوکباشی، محمد احمدزاده و شهریار مژده.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای نخستین بار در مسابقات جام بین قاره حاضر خواهد شد و با توجه به قهرمانی‌اش در آسیا با تیم‌های روسیه با ۲ عنوان قهرمانی جام جهانی، برزیل با ۴ عنوان قهرمانی جهان و همچنین تیم‌های قدرتمندی چون سوئیس، ایتالیا، مکزیک و مراکش به همراه امارات میزبان در این مسابقات به رقابت خواهد پرداخت.

نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای ۵ روز به طول خواهد انجامد. براساس برنامه‌ریزی انجام شده، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ۲۶ آبان‌ماه ۹۲ تهران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد تا در این رقابت‌ها حضور یابد. در گروه اول مسابقات تیم‌های امارات، سوئیس، مراکش و مکزیک و در گروه دوم تیم‌های برزیل، ایران، روسیه و ایتالیا حضور دارند.

برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است: (ساعت‌ دیدارها به وقت تهران هستند)

سه‌شنبه ۲۸ آبان ۹۲

سوئیس – مکزیک، مقدماتی گروه اول ساعت ۱۶:۱۵

روسیه – ایران، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۷:۳۰

ایتالیا – برزیل، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۸:۴۵

امارات – مراکش، مقدماتی گروه اول ساعت ۲۰

چهارشنبه ۲۹ آبان ۹۲

مراکش – سوئیس، مقدماتی گروه اول ساعت ۱۶:۱۵

ایران – برزیل، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۷:۳۰

روسیه – ایتالیا، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۸:۴۵

امارات – مکزیک، مقدماتی گروه اول ساعت ۲۰

پنج‌شنبه ۳۰ آبان ۹۲

ایران – ایتالیا، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۶:۱۵

مراکش – مکزیک، مقدماتی گروه اول ساعت ۱۷:۳۰

برزیل – روسیه، مقدماتی گروه دوم ساعت ۱۸:۴۵

امارات – سوئیس، مقدماتی گروه اول ساعت ۲۰

جمعه اول آذر ۹۲

سوم گروه دوم – چهارم گروه اول، پلی‌آف مقام پنجم تا هشتم ساعت ۱۶:۱۵

سوم گروه اول – چهارم گروه دوم، پلی‌آف مقام پنجم تا هشتم ساعت ۱۷:۳۰

اول گروه دوم – دوم گروه اول، نیمه نهایی ساعت ۱۸:۴۵

اول گروه اول – دوم گروه دوم، نیمه نهایی ساعت ۲۰

شنبه دوم آذر ۹۲

بازنده‌های پلی‌آف مقام پنجم تا هشتم ساعت ۱۶:۱۵

برنده‌های پلی‌آف مقام پنجم تا ششم ساعت ۱۷:۳۰

بازنده‌های نیمه نهایی (رده بندی) ساعت ۱۸:۴۵

برنده‌های نیمه نهایی (فینال) ساعت ۲۰

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کرج رسا
آخرین اخبار
سکه
جدیدترین قیمت‌ها از بازار سکه و ارز
رصد تبلیغات زودهنگام انتخابات در فضای مجازی
رصد تبلیغات زودهنگام انتخابات در فضای مجازی
بوگاتی پلیس دبی
سریع ترین ماشین پلیس جهان
3
جلاد داعش‌: روزانه ۵۰ زن را شلاق می زدم + فیلم
خسرو ارتقایی
اعلام آمادگی سازنده کاخ مروارید برای بازسازی این اثر تاریخی
1
ویدئو؛ ماشین ضد شورش جالب
سران اردن و عربستان
بیانیه ضد ایرانی عربستان و اردن
نوید شمس
دعوت از نابغه پینگ پنگ البرزی به مسابقات هوپس
وزش باد و بارش پراکنده باران طی 2 روز آینده در البرز
وزش باد و بارش پراکنده باران طی ۲ روز آینده در البرز
ترزا می
ترزا می نامه آغاز رسمی روند بریگزیت را امضا کرد
جاده چالوس 7
محدودیت ترافیکی ۱۱ تا ۱۴ فروردین در جاده چالوس اعمال می شود
ترقه‌ای که روی سر کمک داور ترکید
ترقه ای که روی سر کمک داور ترکید + گزارش تصویری
3
متعادل شدن قیمت مرغ/ برخورد با گران فروشان
لحظات وحشت درآتش سوزی هواپیمای مسافربری پرو+ویدئو
لحظات وحشت در آتش سوزی هواپیمای مسافربری پرو + ویدئو
روحی یزدی
رد دخالت شورای نگهبان البرز در تعیین صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها
بانک مرکزی
نرخ تورم سال ٩۵ اعلام شد؛ ٩ درصد
قتل 1
قتل مادر ۳۳ ساله به دست فرزندش
3
روابط ایران و روسیه از سطح روابط عادی فراتر رفته است
فرماندار ساوجبلاغ:تبلیغات زودهنگام انتخاباتی درفضای مجازی رصد می شود
تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود
دستگیری اعضای باند سرقت خودرو درالبرز
دستگیری اعضای باند سرقت خودرو در باغستان کرج