تارخ انتشار: یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
کد خبر : 105125
چاپ خبر

انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد افیونی در غرب استان تهران

سردار ناصر اصلانی

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام سه باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف ۷۵۰ کیلوگرم موادمخدر در ۱۵ روز گذشته خبر داد.

به گزارش کرج رسا، سردار ناصر اصلانی در تشریح عملکرد پلیس در ۱۵ روز گذشته، گفت: با افزایش اقدامات کنترلی و عملیاتی پلیس، شاهد کشفیات خوب موادمخدر در مدت زمان گذشته بودیم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انهدام سه باند تهیه و توزیع موادمخدر، دستگیری ۱۳۲ قاچاقچی، توزیع کننده، حمل کننده و نگهدارنده موادمخدر، شش دستگاه وسیله نقلیه را توقیف کرده و توانستند ۷۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف کنند.

اصلانی در این باره یادآور شد: در نتیجه تشدید اقدامات کنترلی و بهره‌ گیری از اکیپ های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان و سایر یگان های انتظامی، میزان کشفیات در حوزه مبارزه با قاچاق و عرضه موادمخدر در ۱۵ روزگذشته در فروردین ماه، رشد خوبی داشت که بیانگر فعالیت مضاعف کارکنان انتظامی این استان در مبارزه جدی با عرضه و قاچاق موادمخدر بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به جرئیات کشفیات موادمخدر گفت: در ۱۵ روز گذشته، ۶۳۱ کیلو و ۴۵۴ گرم تریاک،۵۲ کیلو و ۴۶۲ گرم هرویین، ۱۵ کیلو و ۷۱۰ گرم مرفین، یک کیلو و ۹۲۴ گرم شیشه، ۴۵ کیلو و ۳۴۰ گرم حشیش کشف و یک هزار و ۳۸۱ معتاد پرخطر توسط پلیس جمع آوری و راهی کمپ های ترک اعتیاد شدند.

رئیس پلیس غرب استان تهران افزود: در ۱۵ روز گذشته،۱۰۷کیلوگرم موادمخدر توسط پلیس شهرستان ملارد، ۸۳ کیلوگرم در شهرستان قدس، چهارکیلوگرم در شهرستان رباط کریم، هفت کیلوگرم در بهارستان، ۴۵۰ گرم در اسلامشهر و ۲۵۰ گرم در شهرستان شهریار و ۵۵۰ کیلوگرم توسط پلیس مبارزه با موادمخدر استان کشف شده که این کشفیات در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل، افزایش ۲۹۰ درصدی کشف مواد ۴۲ درصدی دستگیری قاچاقچی ۲۰۰ درصدی انهدام باند و ۵۰ درصدی توقیف خودروی قاچاقچیان را نشان می دهد.

اصلانی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های مهم پلیس غرب استان تهران در سال ۹۴، مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر است، گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه روزی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در غرب استان تهران تنگ کرده اند.

 

 

 

پایگاه خبری پلیس

 

 

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی