تارخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
کد خبر : 213422
چاپ خبر

بررسی امکان احداث ایستگاه مترو در دانشگاه خوارزمی کرج

n82752300-72031462

مدیرکل راه و شهرسازی البرز اعلام کرد که با توجه به حساسیت موضوع احداث ایستگاه مترو در دانشگاه خوارزمی مستقر در کرج، امروز دوشنبه در نشستی با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی برای اجرای این طرح تمصیم گیری شد.

به گزارش کرج رسا به نقل از ایرنا، تقی رضایی در حاشیه این نشست به ایرنا گفت: جلسه امروز در اجرای دستور وزیر راه و شهرسازی و با هدف ساماندهی ایستگاه های مترو کرج – هشتگرد انجام شد.

وی اظهار داشت: در این نشست که مسئولان دانشگاه خوارزمی، راهداری، مهندسان مشاور و نمایندگان وزیر راه و شهرسازی حضور داشتند، مقرر شد نتیجه کار مطالعاتی دانشگاه خوارزمی در زمینه توجیه احداث ایستگاه در محدوده این دانشگاه دراختیار مشاور شرکت عمران شهر جدید هشتگرد قرار گیرد.

مسئولان، اساتید و جمعی از دانشجویان دانشگاه خوارزمی در کرج خواستار احداث ایستگاه مستقل مترو تهران – شهر جدید هشتگرد در این دانشگاه شده بودند.

این پروژه که از ایستگاه خط ۵ مترو در کرج آغاز می شود در حدود ۲۶.۵ طول دارد و بنا بر پیش بینی صورت گرفته تا پایان سال ۹۶ به بهره برداری می رسد.

رضایی گفت: حداکثر ظرف ۲ هفته مشاور شرکت عمران شهر جدید هشتگرد باید جانمایی را طوری ارائه دهد که هم منافع شهرداری کمالشهر و ساکنان کمالشهر کرج تامین شود ضمن آنکه دانشجویان دانشگاه خوارزمی از این پروژه بهره مند شوند.

دانشجویان دانشگاه خوارزمی مستقر در حصارک کرج چندی پیش در یک تجمع خواستار احداث ایستگاه متروی کرج – شهر جدید هشتگرد در محدوده این داشنگاه شدند.

دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم ) در سال ۱۲۹۷ تاسیس شده و اکنون این دانشگاه ۱۳هزار نفر دانشجو و ۸۰۰ نفر کارمند دارد.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی