تارخ انتشار: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۲
کد خبر : 32337
چاپ خبر
بازدیدها: 680

بسیج دانشجویی استان البرز اقدام اتحادیه اروپا علیه کشورمان را محکوم کرد

بسیج دانشجویی

کرج رسا: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در بیانیه ای اقدام غیر قانونی اتحادیه اروپا مبنی بر صدور بیانیه علیه کشورمان را محکوم کرد.

به گزارش کرج رسا، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان البرز در این بیانیه ای آورده است: برخی سران غیر دموکراتیک اروپایی در سفر به کشورمان با بی شرمی هرچه تمام قبل از دیدار با رییس جمهوری و مسوولان دیپلماسی، به دیدار محکومان فتنه رفتند.

بیانیه می افزاید: ما ملتی غیور و قدرتمندیم و اجازه نقض حاکمیت ملی و خدشه دار شدن استقلال کشورمان را به هیچ کس نخواهیم داد.

– دولتمردان و در راس آنان رییس جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه رسیده اند که دشمنان انقلاب اسلامی امروز پا را فراتر گذاشته و با گستاخی تمام علیه جمهوری اسلامی توطئه کرده و خوی استکباری خود را بار دیگر بر جهانیان نشان دادند.

– کشورهای خود فروخته ی غربی و در راس آنها اتحادیه اروپا و آمریکای جنایتکار با کمال بی شرمی و گستاخی تمام، موضوعاتی را مطرح می کنند که با مبانی اسلام در مغایر است.

– اینک در این برهه از زمان عوامل استکبار در متن قطعنامه خود حمایت از آزادی همجنس بازان را به عنوان قسمتی از خواسته های شیطانی خود تلقی می کنند.

– دنیای استکبار می داند که اسلام در برابر همه خواسته های دنیوی و شیطانی آنها ایستادگی می کند و به یاری خدا پرچم پر افتخار آن در همه جای جهان به اهتزار در خواهد آمد.

– دشمنان درصدد هستند که در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) با مطرح کردن مسایل واهی مانند حقوق بشر در ایران انرژی هسته ای و …..این نور الهی را خاموش کنند.

– کشورهایی که دم از حقوق بشر می زنند آیا بمباران اتمی خود در دو شهر ژاپن را فراموش کرده اند ؟آیا آدم کشی در ویتنام را از یاد برده اند؟ آیا جنایت های که در عراق، افغانستان ، پاکستان، زندانهای ابوقریب و گواتنانامو اتفاق افتاد و می افتد را نمی بینند.

– آمریکایی ها به سرنگون کردن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران مدال افتخار دادند که این امر نمونه ای از حقوق بشر غربی است.

– دولت های غربی به ویژه آمریکا که بزرگترین ناقضان حقوق بشرهستند، به چه حقی اجازه دارند با افراد مسائله داری مانند محکومان فتنه ۸۸ دیدارکنند و چهره مشعشع نظام جمهوری اسلامی را به نام دفاع از حقوق بشر تخریب کنند؟

بیانیه می افزاید: تجربه تاریخ سی وشش ساله انقلاب کبیر اسلامی نشان داده که هرگاه در مقابل دشمن ، لحنی آرام بکار برده ایم آنها نسبت به مردم ایران بی ادب تر و گستاخ تر شده اند.

– رهبر معظم انقلاب اسلامی اززمان آغاز مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران با اعضای گروه۱+۵ ، فرمودند که به مذاکرات خوش بین نیستند و ما امروز نیز با عملکرد آمریکایی ها و اروپایی ها در قبال ملت ایران بیش از گذشته به این فرموده تاریخی رهبر انقلاب پی برده ایم .

اروپا بداند که ملت بزرگ و ولایت مدار ایران اسلامی پیشرفت و توسعه ی خود رامرهون خون پاک شهیدان ، جانبازان و ایثار و ایستادگی فرزندان دلیر خود می داند که هیچگاه ازمسیر ولایت خارج نشده اند و سی و شش سال در مقابل تمامی تجاوزات نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی غرب و استکبار، هوشمندانه و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت از حیثیت خود دفاع کرده و خواهد کرد و هرگز اجازه نخواهد داد اتحادیه اروپا جاسوس خانه ی دیگری در این کشور راه اندازی کند.

ما دانشجویان استان البرز ضمن محکوم کردن این قطعنامه اتحادیه اروپا ، از سران قوا و وزیر امورخارجه خواستاریم با هوشیاری رفتارهای غرب را رصد کنند، زیرا پشتوانه مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران خون شهیدان گرانقدر و ملت شجاع و در راس آنها ولی فقیه مدبر و آگاه به زمان است.

ما دانشجویان دانشگاههای استان البرز بار دیگر با رهبر عزیز خود تجدید میثاق کرده و به همه کسانی که ازحول محور ولایت زاویه بگیرند هشدار می دهیم که اگر بار دیگر کسی فکر سازش با دشمنان درسر داشته باشد و استکبار جهانی را امیدوار نماید با خیل عظیم مردم و دانشجویان ایران عزیز و غیور روبرو خواهد شد.

 

روابط عمومی سپاه استان البرز

 

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کرج رسا