تارخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
کد خبر : 225301
چاپ خبر

تمدید مهلت شرکت در طرح آمایش برای اتباع خارجی ساکن البرز

29367

اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از اتباع عراقی و افغانستانی جا مانده از طرح آمایش اتباع خارجی در استان البرز خواست نهایتاً تا سوم آبان در این طرح شرکت کنند.

به گزارش کرج رسا، در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اتمام طرح آمایش ۱۳ و هویت ۱۲ و بر اساس مراجعات و تقاضای اتباع خارجی عراقی و افغانستانی بازمانده از طرح فوق الذکر و لزوم تعیین و تکلیف آنان در جهت حضور و شرکت در طرح به اطلاع می‌رساند طرح آمایش تا سوم آبان ۱۳۹۷ تمدید گردید و متقاضیان می‌توانند به عنوان آخرین فرصت شرکت نمایند.

ضمناً لازم به ذکر است که ارائه خدمات به جامعه پناهندگان پس از پایان طرح فقط به شرکت کنندگان در طرح آمایش صورت خواهد گرفت.

مشمولین طرح شامل دارندگان کارت آمایش ۱۲ و هویت ۱۱، دارندگان برگه تردد معتبر اصلاحات و تغییرات، دارندگان کارت آمایش ۱۰ و هویت ۹ که دارای برگه تردد بوده و از کشور ایران خارج نشده باشند و حکم طرد صادره از سوی مراجع قضایی دارا نباشند ( بصورت استثنا می‌توانند در طرح فوق الذکر شرکت نمایند)، دارندگان کارت آمایش ۱۱ و هویت ۱۰ و برگه تردد بدل از کارت یا انتقالی که موفق به شرکت در طرح آمایش و دریافت کارت آمایش ۱۲ و هویت ۱۱ نشده‌اند ( اخذ تعهد از آنان مبنی بر شرکت منظم در طرح های آتی ) هستند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی