تارخ انتشار: شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
کد خبر : 226632
چاپ خبر

جریمه ۷۰ میلیاردی دانشگاه خوارزمی توسط شهرداری کرج

29790

سرپرست شهرداری کرج بر لزوم تعامل و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی کرج برای تکمیل بزرگراه شمالی تاکید کرد.

به گزارش کرج رسا، علی اصغر کمالی‌زاده در نشست پیش از ظهر امروز شنبه پنجم آبان با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری کرج بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان از محل عوارض نوسازی طلبکار است.

وی ادامه داد: حدود ۱۶۰ میلیارد این بدهی مربوط به دانشگاه خوارزمی است که اصل این بدهی ۹۰ میلیارد بود ولی به دلیل عدم پرداخت به موقع جریمه به آن تعلق گرفته است.

وی با اشاره به برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در دانشگاه‌های کرج افزود: اگر دانشگاه‌ها در اجرای طرح‌های عمرانی از ابتدا از مسیر قانونی پیش بروند و تعاملات خود را با شهرداری حفظ کنند این مشکلات کمتر پیش می‌آید.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر لزوم مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای تکمیل پروژه بزرگراه شمالی تاکید کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه لازم است دانشگاه آزاد اسلامی از ضلع شرقی خود بین ۱۸ تا ۲۰ متر عقب نشینی کند که مساحت این عقب نشینی در مجموع حدود چهار هکتار می‌شود.

کمالی زاده ابراز کرد: پروژه بزرگراه شمالی با نگرشی ۱۰۰ ساله در حال احداث است به همین دلیل از دانشگاه آزاد انتظار می‌رود همکاری لازم برای تکمیل این پروژه را داشته باشد تا چند نسل پس از ما هم بتوانند از نتایج آن بهره مند شوند.

سرپرست شهرداری کرج در ادامه با اشاره به سخت گیری در خصوص قطع درختان در فضاهای مختلف شهر گفت: کمیسیون ماده هفت سخت‌گیری زیادی در خصوص قطع درختان کرج در فضاهای شهری دارد.

وی اظهار کرد: حتی اگر مجموعه‌ای بخواهد درختان خشک شده واقع در محدوده فضای سبز خود را قطع کند نیز نیاز به مجوز دارد به همین دلیل دستگاه‌ها و ادارات باید به این حساسیت توجه داشته باشند تا درگیر پیگیری‌های قانونی نشوند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی