تارخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
کد خبر : 6259
چاپ خبر
بازدیدها: 456

دکتر گودرزی: از جامعه ورزش توقع پشتیبانی دارم

محمود گودرزی1

کرج رسا: چهارمین وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان گفت: از جامعه ورزش توقع پشتیانی، حمایت و دعا دارم.

به گزارش کرج رسا، دکتر محمود گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره رای نیاوردن نصرالله سجادی از مجلس شورای اسلامی ، اظهار کرد: مجلس باید درباره دلایل رای ندادن به دکتر سجادی پاسخ دهد و من دلیلش را نمی‌دانم. تصور می‌کردم که ایشان رای آورد چون هم متخصص است و هم صاحب نظر و هم فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است. واقعا هنوز هم توجیه نشده‌ام. من سر کلاس درس بودم که از این تصمیم مجلس شورای اسلامی مطلع شدم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه شد شما با وجود این که قرار بود دو هفته‌ قبل به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شوید، امروز معرفی شدید؟ تاکید کرد: من سر کلاس درس بودم که از معرفی خودم به مجلس مطلع شدم. واقعا آنچه که اتفاق افتاد را نمی‌دانم. بلافاصله از دفتر رییس جمهور تماس گرفتند و گفتند که آمادگی برای وزارت ورزش و جوانان را دارم یا نه که من گفتم اگر تکلیف شود می پذیرم که بلافاصله هم اعلام شد. رزومه و برنامه‌هایم نیز به مجلس شورای اسلامی فرستاده شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از معرفی خودتان به مجلس شورای اسلامی غافلگیر نشدید؟ تصریح کرد: غافلگیری نبود اما انتظار داشتم که دکتر سجادی رای آورد، چون ایشان گزینه خوبی بود و تخصص داشت. از این نظر غافلگیر شدم وگرنه من برنامه‌هایم را پیش از این ارائه کرده بودم و مذاکره‌ای با رییس جمهور و معاونانش داشتم.

رییس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران در پاسخ به این پرسش که آیا یک هفته‌ زمان کافی برای دفاع از برنامه‌هایتان خواهد بود؟ تاکید کرد: زمان کافی است. من خوش‌بین و امیدوار هستم که بتوانم همه برنامه‌هایم را ارائه دهم.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران در واکنش به این اظهار نظر که خبرهایی مبنی بر نارضایتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد برخی از وزرا و حساسیت بیشتر آنها به مقوله ورزش به گوش می‌رسد، آیا شما نگران نیستید که نتوانید از مجلس رای بگیرید، خاطر نشان کرد: من امیدوارم که بتوانم دوستان را مجاب کنم که به من اعتماد کنند. احتمالا نمایندگان از رایی که به من می‌دهند پشیمان نمی‌شوند. بنای من مانند دولت محترم بر تعامل و همکاری و استفاده از رهنمودهای مجلس و قوای سه گانه است. من قطعا رایزنی می‌کنم و سعی می‌کنم که به بهترین نحو عمل کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که کار کردن در وزارت ورزش و جوانان بسیار سنگین است. آیا شما آمادگی پذیرش این وزارتخانه را دارید؟ به ایسنا، گفت: بار سنگینی است که به تنهایی نمی‌توان آن را به دوش کشید. همه مجموعه ورزش باید کمک کنند. ما جلو دار هستیم و امیدوارم که همه حمایت کنند. من از جامعه ورزش توقع پشتیانی ، حمایت و دعا دارم. من دست همه را می‌فشارم و انتظار دارم که هر کسی از جایگاه خودش وارد عرصه شود تا وزارت ورزش و جوانان را به نحو شایسته ای اداره کنیم و بتوانیم تحولات لازم را ایجاد کنیم.

گودرزی با تاکید بر این که باید در وهله نخست اعتباری را به فدراسیون‌ها تزریق کنیم تا مشکلاتشان مرتفع شود، درباره اولویت‌های کاری‌اش، اظهار کرد: فدراسیون‌ها مشکلات مالی دارند که باید مرتفع شود. فشارهایی هم از نظر برگزاری انتخابات وجود دارد که باید در اسرع وقت و در چارچوب قوانین با عنایت بر ویژگی های فرهنگی و آیین‌نامه های مجامع جهانی که در حال حاضر حساسیت زیادی روی ما دارند، برگزار کنیم و کاری کنیم که تهدید به تعلیق از طرف مجامع جهانی از ورزش ما بیرون برود.

وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که چه نظری درباره برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک در تاریخ بیست و پنجم آذر ماه دارید؟ تاکید کرد: من از دوستانم در کمیته ملی المپیک می‌خواهم انتخابات را کمی به تاخیر بیاندازند و فرصت دهند تا به هماهنگی با بخش‌های مختلف در یک فضای آرام و با حوصله بیشتر انتخابات را برگزار کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا از معاونانی که در وزارت ورزش و جوانان منصوب شده‌اند، استفاده خواهد کرد؟ به ایسنا گفت: این سوال را باید از آقای رییس جمهور سوال کرد. با توجه به تغییر و تحولاتی که صورت گرفته نمی‌توانم پاسخ این سوال را خودم بدهم. من سعی می‌کنم از نیروهای کار کرده و متخصص استفاده کنم که در شان وزارت ورزش و جوانان باشند. اما در رابطه با استفاده از مدیران فعلی باید از رییس جمهور کسب تکلیف کنم.

گودرزی در پایان در واکنش به این اظهار نظر که شنیده شده دکتر سجادی قصد ندارد دیگر در وزارت ورزش و جوانان حتی در سمت معاونت ورزشی حضور داشته باشد؟ خاطر نشان کرد: باید صحبت کنیم و ببینیم که چه می‌شود.

به گزارش کرج رسا، دکتر محمود گودرزی متولد سال ۱۳۳۴ و دارای مدرک دکترای رشته مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی و دارای مرتبه علمی استاد تمام است.

مهم‌ترین سوابق دکتر گودرزی به شرح زیر است:

۱- رئیس فدراسیون تیراندازی کشور ۶۱-۵۹

۲- معاون فنی سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران از سال ۶۱-۵۹

۳- مسئول تربیت بدنی جهاد دانشگاهی ۶۸- ۱۳۶۳

۴- مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران – ۹ سال

۵- مشارکت در بنیان گذاری دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران

۶- معاون اداری و مالی دانشکده تربیت بدنی (۷سال)

۷- مشاور آموزشی و تحقیقاتی رئیس سازمان تربیت بدنی۶۵-۶۴

۸- بنیانگذار انستیتوی تربیت داوران و مربیان کشور

۹- رییس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران (باراول۱۳۷۶به مدت ۵ سال)

۱۰-راه اندازی و بنیانگذاری اولین مجله علمی پژوهشی ورزش (حرکت) در ایران

۱۱- مجری احداث طرحهای عمرانی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران

۱۲- بنیانگذار و سردبیر نشریه علمی آموزشی ورزش، دانشگاه، انقلاب (جهاد دانشگاهی) سال ۱۳۶۵

۱۳- معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه

۱۴- موسس ۴ نشریه علمی پژوهشی و مدیر مسئول نشریه علمی پژوهشی

۱۵- بنیان گذار و سردبیر ژورنال بین‌المللی WJSS

۱۶- معاون آموزشی پژوهشی پردیس علوم اجتماعی ورفتاری دانشگاه تهران

کرج رسا

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
1
پرسپولیس قهرمان سوپر جام ایران شد + عکس
حادثه
واژگونی خودرو در جاده ماهدشت کرج با ۸ مصدوم همراه شد
ترافیک سنگین در راه های استان البرز
ترافیک سنگین در راه های استان البرز
هلال احمر آرم
سانحه رانندگی در جاده چالوس ۵ مصدوم برجای گذاشت
تمساح 1
عبور تمساح خونسرد از عرض خیابان
0
کدام لاستیک را انتخاب کنیم؟
0
ظریف از برنامه‌های سفرش به نیویورک گزارش داد
1
انتقاد امام جمعه کرج از روند ساخت مصلی/ بودجه را کاهش دادند
تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران قهرمان آسیا شد
تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران قهرمان آسیا شد
پاکدامن به جمع ۱۶شمشیرباز برتر جهان صعود کرد
پاکدامن به جمع ۱۶ شمشیرباز برتر جهان صعود کرد
0
اگر شهدا سینه سپر نمی‌کردند، امروز تهران و خوزستان دست چه کسی بود
0
افزایش قیمت مرغ به دلیل گرانی جوجه و گوشت/ مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست
داغ شدن رقابت "پرفروش‌ها" با اکران فیلم مهران مدیری
داغ شدن رقابت «پرفروش‌ها» با اکران فیلم مهران مدیری
طلا
بانک کارگشایی اعلام کرد: دادن تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون ریال با رهن طلا
حادثه
برخورد ۳ خودرو و ۷ مصدوم در جاده چالوس
جاده چالوس 7
جاده کرج – چالوس یک طرفه شد
0
شکایت خانواده «آتنا» از تتلو!
1
شهادت یک پاسدار در درگیری با تروریست‌ها
0
بازیگر «شیطان درون» درگذشت
0
پیکر حبیب‌الله کاسه‌ساز به آرامگاه ابدی بدرقه شد + تصاویر