تارخ انتشار: شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
کد خبر : 46496
چاپ خبر

راه‌ اندازی «کلینیک کنترل خشم» در کرج بررسی می‌شود

دعوا

اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حمایت وزارت متبوع و شهرداری و شورای شهر کرج اقدام به برگزاری جلسه‌ ای در خصوص ایجاد کلینیک مشاوره تخصصی برای کنترل پیشگیری از خشونت در جامعه نموده است.

به گزارش کرج رسا، تیتر یک نوشت: رضا گل‌ محمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: احساس و بروز خشم به طور طبیعی مذموم نیست؛ چراکه خشم نیز یکی از حس‌هایی است که خداوند در نهاد آدمی قرار داده است.

وی افزود: بروز خشم زمانی نگران گننده و خطرناک است که از حد طبیعی خارج شده و به افراط کشیده شود.

گل‌ محمدی خاطرنشان کرد: با بررسی آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران مشخص شده که سالانه ۷۰ هزار پرونده در حوزه نزاع و ضرب و جرح در حوزه استحفاظی نیروی انتظامی تشکیل می‌شود و این درحالی است که پزشک قانونی خبر از وقوع بیش از ۶۰۰ هزار درگیری و نزاع در کشور را می‌دهد.

وی ادامه داد: خشم اگر به درستی کنترل نشود می‌تواند به حسی ویرانگر و مخرب تبدیل شود و پیامدهای ناگواری را در روابط شخصی افراد و عرصه‌های مختلف زندگی در پی خواهد داشت.

گل‌ محمدی تصریح کرد: با توجه به اهمیت فرهنگی کنترل خشم در جامعه، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حمایت وزارت متبوع و شهرداری و شورای شهر کرج اقدام به برگزاری جلسه‌ای در خصوص ایجاد کلینیک مشاوره تخصصی برای کنترل پیشگیری از خشونت در جامعه نموده است.

این مسئول در پایان گفت: این جلسه دوم تیرماه با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش رأس ساعت ۱۷ در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی