تارخ انتشار: پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲
کد خبر : 9060
چاپ خبر
بازدیدها: 450

ستارگان میلان و پرسپولیس در شیرخوارگاه آمنه

مهد کودک

کرج رسا: ستارگان میلان ساعتی پیش از آغاز دیدار با پرسپولیس در شیرخوارگاه آمنه حضور یافتند. فاطمه معتمد آریا و مازیار فلاحی هم به دعوت باشگاه پرسپولیس در شیرخوارگاه آمنه حاضر شده بودند.

به گزارش کرج رسا به نقل از ایسنا، فاطمه معتمدآریا و همچنین مازیار فلاحی، خواننده محبوبی که همواره بر پرسپولیسی بودن خود تاکید داشته به دعوت روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در شیرخوارگاه حضور یافته و با استقبال گرم ستارگان پرسپولیس و مسئولان سازمان بهزیستی و مدیران شیرخوارگاه آمنه مواجه شد.

معتمدآریا و فلاحی در بدو ورود به شیرخوارگاه آمنه از سوی حمید استیلی به ستارگان میلان معرفی شدند. مجتبی محرمی دقایقی با معتمدآریا و مازیار فلاحی به گفت‌وگو پرداخت .

همچنین مدیران شرکت کانون ایران نوین، حامی برگزاری مسابقه پرسپولیس و میلان در این مراسم در شیرخوارگاه آمنه شرکت کرده و هدایایی را به این مرکز خیریه کودکان اهدا کردند.

تیم ستارگان میلان از جمله فرانکو بارسی، دانیل ماسارو، ویرچوود، استفانو ارانیو و … به شیرخوارگاه آمنه آمدند و در بدو ورود در میان محاصره خبرنگاران و گزارشگران با استقبال دکتر هاشمی رئیس سازمان بهزیستی و امیر قلعه‌نویی مواجه شدند. رئیس سازمان بهزیستی به فرانکو بارسی توضیحاتی ارائه کرد و گفت ۲۰۰ کودک بی‌سرپرست در این شیرخوارگاه نگهداری می‌شوند و تا زمان دانشجویی تحت حمایت سازمان بهزیستی خواهند بود. رئیس سازمان بهزیستی توضیحاتی درباره شیرخوارگاه در بدو ورود به مهمانان ایتالیایی ارائه کرد. بهروز منتقمی، قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی، مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس همراه با میلانی ها به شیرخوارگاه آمنه آمدند. امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در مراسم بازدید ستارگان میلان از شیرخوارگاه آمنه حضور یافت.

قلعه‌ نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال اولین مهمان ویژه این مراسم بود که در شیرخوارگاه آمنه حضور یافت. قلعه‌نویی بر اساس دعوت سازمان بهزیستی در شیرخوارگاه حضور یافت.

حسین شمس، مشاور سازمان بهزیستی و عضو هیات مدیره موسسه پرسپولیس (نیکان سرخپوش) یکی از حاضران در مراسم است.

رحمان رضایی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی نیز از جمله چهره‌های شاخصی است که در این مراسم حضور یافت.

آخرین‌ تصمیم‌ ها

در نشست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس با مدیران باشگاه و تیم ستارگان میلان برنامه های روز پنجشنبه مشخص شد. در همین راستا چهارشنبه شب و پس از صرف شام نشستی بین بهروز منتقمی، قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس، مائورو تاولا مدیر امور بین‌الملل و ارتباطات باشگاه میلان، کارلو باروفی مدیرعامل شرکت میران (هماهنگ کننده بازی)، دکتر قاضی میرسعید، نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان و همچنین یکی از دیگر مسئولان باشگاه میلان برگزار شد.

در این نشست میلانی‌ها اعلام کردند با توجه به خستگی ناشی از پرواز و همچنین از آنجا که بازیکنان تیم ساعت ۱۲ شب برای استراحت در اتاق‌های خود اسکان یافته‌اند بهتر است برخی از برنامه‌ها منتفی شود تا ستارگان میلان زمان کافی برای استراحت داشته باشند. در نهایت مقرر گردید تعدادی از بازیکنان میلان در بازدید از شیرخوارگاه آمنه حضور یافته و سایر نفرات تیم می‌توانند به استراحت در هتل بپردازند.

همچنین با توجه به اینکه تمامی اعضای تیم میلان پس از پایان مسابقه با پرسپولیس در کنفرانس خبری و میکسد زون پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود، کنفرانس خبری قبل از بازی لغو شد و مقرر گردید درباره انعقاد قرارداد آکادمی مشترک پرسپولیس و میلان در تهران پس از بازی مذاکرات ابتدایی انجام شود.

میلانی ها با برگزاری مراسم ضیافت شام پس از بازی مخالفتی نداشته و تنها تغییر ایجاد شده در برنامه لغو کنفرانس خبری قبل بازی و موکول شدن مذاکرات مربوط به راه اندازی آکادمی و مدارس فوتبال میلان در تهران به پس از بازی بوده است.

گزارش ویژه از اردوی ستارگان پرسپولیس

بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس که در لیست بازی فردا (پنجشنبه) نیستند برای همراهی سایر ستارگان پرسپولیس به اردوی سرخپوشان آمدند. اردوی تیم ستارگان پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ عصر روز چهارشنبه در هتل اوین برپا شد.

زودتر از همه محمود خوردبین سرپرست تیم به هتل آمد و اتاق‌های بازیکنان را مشخص کرد. ستارگان پرسپولیس یکی پس از دیگری به هتل آمده و در اتاق‌های خود اسکان یافتند.

اردوی ستارگان پرسپولیس مهمانان ویژه بسیاری داشت. عباس انصاری‌فرد، حسین هدایتی، بابک زنجانی، فرامرز ظلی، احمد طباطبایی، احمد یوسفی و چند نفر از افرادی که سابقه مدیریت در باشگاه و یا حمایت مالی و معنوی از پرسپولیس و پیشکسوتان آن را در سال‌های اخیر داشتند از جمله افراد حاضر در اردو بودند که شام را کنار سرخپوشان صرف کردند.

همچنین سیدحسن خمینی؛ نوه امام راحل (ره) در جمع ستارگان پرسپولیس حضور یافت و پس از استقبال محمد رویانیان و همایون بهزادی به جمع ستارگان تیم ملحق شد و با آنها خوش‌وبش گرمی داشت.

سیدحسن خمینی همه ستارگان پرسپولیس را می‌شناخت و حتی خاطراتی از بازی‌های آنها بیان می‌کرد که با تعجب ستاره‌های پرسپولیس از میزان اطلاعات فوتبالی نوه امام راحل همراه بود. همچنین مهندس علی اشراقی، دیگر نوه امام راحل نیز در جمع سرخپوشان حضور یافت. مجید نایینی، سرمربی سابق تیم امید پرسپولیس هماهنگی‌های لازم را برای حضور نوه های امام انجام داده بود.

سیدحسن خمینی و علی پروین درباره بازی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

فریدون معینی، همایون بهزادی، فریدون ممبینی و بسیاری از نفراتی که در روزهای گذشته به عنوان بازیکن یا ستاره‌های نسل دهه ۴۰ و ۵۰ در تمرینات سرخپوشان حضور داشتند به اردوی پرسپولیس آمده و در کنار بازیکنان و کادر تیم بودند.

مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری به محض ورود به هتل پس از گفت‌وگو با محمود خوردبین هماهنگی‌های لازم را با علی پروین، سرمربی تیم انجام داده و عنوان کردند که مثل یک بازیکن حرفه‌ای تحت‌نظر سرمربی هستند.

گروه مستندساز بازی پرسپولیس – میلان گزارش ویژه ای از اردوی تیم ستارگان پرسپولیس تهیه کرده و ضمن انجام مصاحبه و ثبت تصاویر پس از هماهنگی های لازم به اتاق سرخپوشان رفته و مصاحبه‌های ویژه و جذابی را انجام دادند. این گروه مستندساز در فرودگاه امام خمینی (ره) و اردوی تیم ستارگان میلان و حتی صرف شام نیز پس از هماهنگی با روابط عمومی باشگاه حضور داشتند.

حمید استیلی که برای مراسم استقبال به فرودگاه امام خمینی(ره) رفته بود و پس از آن نیز به عنوان مدیر آکادمی باشگاه به هنگام صرف شام در محل اردوی میلانی ها بود ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه شب به محل اردو اضافه شد و از بازیکنان به واسطه عدم حضورش در اردو عذرخواهی کرده و تاکید کرد به واسطه مسئولیتی که در باشگاه دارد نتوانسته در موعد مقرر به اردوی تیم بیاید اما در این باره با سرمربی و سرپرست تیم هماهنگی های لازم را انجام داده است. حمید استیلی روز پنجشنبه نیز در مراسم بازدید از شیرخوارگاه آمنه حضور یافت.

برخی شبکه های تلویزیونی با حضور در اردوی ستارگان پرسپولیس به تهیه گزارش پرداخته و مصاحبه هایی با اعضای تیم داشتند. پنجشنبه شب برنامه ورزش از نگاه دو و برنامه نود پخش خواهد شد که اختصاص به بازی پرسپولیس و میلان دارد. مسئولان روابط عمومی و مدیران باشگاه پرسپولیس تلاش دارند در مذاکره با ستارگان میلان آنها را به این برنامه ها اعزام نمایند.

همچنین رادیو تهران از ساعت ۱۵ الی ۱۸:۳۰ اقدام به پخش ویژه برنامه ای درباره بازی ستارگان میلان و پرسپولیس خواهد کرد. این بازی از رادیو ورزش نیز به طور مستقیم پخش خواهد شد.

بارسی به رحمان رضایی: خوشحالم بازی نمی‌کنی!

رحمان رضایی، مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس که در تیم‌های پروجا، مسینا و لیورنو ایتالیا عضویت داشت، به هنگام صرف شام در هتل ستارگان میلان حضور یافت و ضمن خوشامدگویی به ستارگان میلان با برخی از آنها به گفتگو پرداخت. تعداد زیادی از بازیکنان تیم ستارگان میلان رحمان رضایی را می شناختند و با او برخورد گرمی داشتند. از جمله این نفرات می‌توان به گتوزو، بارسی، بوبان و تعدادی دیگر از میلانی ها اشاره کرد.

گتوزو در گفتگو با رحمان رضایی وضعیت او را جویا شد و از او سوال کرد که در حال حاضر به سرمربی گری می پردازد یا همچنان بازی می کند. همچنین گتوزو درباره بازی فردا، میزان حضور تماشاگران و سایر مسائل جانبی سوالاتی را از رحمان رضایی پرسید.

فرانکو بارسی نیز برخورد بسیار گرمی با رحمان رضایی داشت و از او سوالاتی را پرسید. بارسی به رحمان رضایی گفت: خوشحالم که فردا بازی نمی کنی چرا که احساس می کنم هنوز بدن آماده ای داری و خطرناک هستی.

فرانکو بارسی نیز درباره بازی روز پنجشنبه و تیم فوتبال پرسپولیس سوالاتی را از رحمان رضایی پرسید و مدافع اسبق پرسپولیس درباره عدم حضور خودش گفت: من در این بازی نیستم اما ستارگان پرسپولیس نفرات خوبی هستند. فکر می کنم بازی روز پنجشنبه با استقبال زیاد هواداران همراه باشد.

سفیر ایتالیا در هتل ستارگان میلان

سفیر استالیا به همراه معاون خود به هتل محل اقامت ستارگان میلان آمد و مورد استقبال محمد رویانیان قرار گرفت.

او پس از دقایقی نزد تک‌تک بازیکنان میلان رفت و به آنها خوشامد گفت.

همچنین سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نیز در هتل محل اقامت ستارگان میلان حضور یافت و دقایقی درباره تیم فوتبال پرسپولس با محمد رویانیان به گفت‌وگو پرداخت.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
جاده چالوس 1
اعمال محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس
1
سخنگوی وزارت خارجه: ایران فریب نمی‌خورد/ امنیت خریدنی نیست
1
مواد غذایی که تشنگی را از روزه داران دور نگه می دارد
اسپانیا رکورد فروش تسلیحات نظامی را شکست
اسپانیا رکورد فروش تسلیحات نظامی را شکست
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از دستگیری فردی خبر داد که مدعی ارتباط با امام زمان (عج) بود.
دستگیری فردی در فردیس که مدعی ارتباط با امام زمان بود
بررسی تخلفات انتخابات در فردیس/احتمال بازشماری آرا
بررسی تخلفات انتخابات در فردیس/ احتمال بازشماری آرا
واکنش جالب جمشید مشایخی به شایعه فوت خود! + فیلم
واکنش جالب جمشید مشایخی به شایعه فوت خود! + فیلم
1
صوت؛ لحظه ای که خبر آزادی خرمشهر با بی سیم به مرکز مخابره شد
ضرب و شتم خواننده معروف در بندرعباس
ضرب و شتم خواننده معروف در بندرعباس
نمایشگاه عکس حماسه فتح خرمشهر در فردیس بر پاشد
نمایشگاه عکس حماسه فتح خرمشهر در فردیس بر پاشد
مرحله دوم طرح ملی واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در فردیس اجراشد
اجرای مرحله دوم طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در فردیس
فرمانده نیروی دریایی ارتش در مجلس:
درصورت تهدید، ثابت می‌کنیم آزموده را آزمودن خطاست
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الکاس، استقلال در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست با یک گل العین امارات را از پیش رو بردارد. با وجود این که این دیدار بدون هیچ مشکلی برگزار شد و هواداران استقلال تنها تیم محبوب خود را تشویق کردند اما بازهم اماراتی‌ها به دنبال بهانه تراشی هستند.

عصام عبدالله، مدیر باشگاه العین امارات سخنان عجیبی را بر زبان آورد. او گفت‌: انتظار هر چیزی را از هواداران استقلال داشتیم اما این انتظار را نداشتیم که مسئولان ایرانی چنین برخوردی داشته باشند. آنها قبل از بازی، در جریان بازی و بعد از آن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند. عکاسان و خبرنگاران ایرانی به سوی خالد عیسی، دروازه‌بان ما سنگ پرتاب کردند و به او دشنام دادند اما  ناظران بازی هیچ واکنشی نشان ندادند. باید چنین بازی به خوبی کنترل و همه چیز آن زیر نظر گرفته می‌شد.

او ادامه‌ داد: ما از تماشاگران ایرانی انتظار هر چیزی را داریم و بر این باور هستم که کنفدراسیون فوتبال آسیا باید یک چالش بزرگ را از پیش رو بردارد و باید چنین بازی‌هایی را با تدابیر امنیتی شدید برگزار کند.

مدیر باشگاه العین در پایان گفت‌: شکست در دقایق پایانی برابر استقلال، انگیزه بازیکنان ما برای جبران در بازی برگشت را بیشتر کرده است. باید در خانه و با حمایت تماشاگران خود جبران کنیم و توانایی چنین کاری را داریم.
توهین باشگاه العین امارات به تماشاگران ایرانی
احمد شارقی نام دارد که چند روزی است خودروی تیوولی‌اش
نخستین تعویض خودروی معیوب مشتری در ایران
46ef0adeb2153dc210
قابلیت‌های جدید تلگرام
دولت دوازدهم اولویت خود را اصلاح نظام بانکی قرار دهد
دولت دوازدهم اولویت خود را اصلاح نظام بانکی قرار دهد
vibfullap5ke-istock_79291693_large-660x440
فناوری جدید برای مکالمه محرمانه
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، یک مخالف بحرینی به این شبکه گفت: نظام آل خلیفه در راستای جعل روایت گمراه‌کننده‌ای درباره تعداد بازداشت‌شدگان در منزل آیت‌الله عیسی قاسم، رهبر معنوی شیعیان بحرین از طریق رسانه‌های رسمی خود اقدام کرده و هدفش محکوم کردن تحصن کنندگان به اتهامات "تررویستی" و مجرم خواندن عیسی قاسم به اتهام پناه دادن به "تروریست‌هاست".

این رهبر مخالفان بحرینی گفت: سرنوشت آیت‌الله عیسی قاسم همچنان نامشخص است و هیچ اطلاعاتی از او از زمان حمله نیروهای بحرینی به منزلش در دست نیست. نظام در صدد جعل واقعیت درباره تعداد بازداشت‌شدگان در منزل او برآمده است. آنها اتهاماتی درباره وجود سلاح، مواد منفجره، مقادیری بمب در رسانه‌های رسمی خود مطرح کرده‌اند و مدعی هستند که در منزل او و محل تحصن مخالفان سلاح یافته‌اند.

وی افزود: نظام آل خلیفه همچنین تصاویری از اعتراف‌های به زور گرفته شده از برخی بازداشت‌شدگان منتشر خواهد کرد که هدف از آن نقل داستانی ساختگی برای محکومیت تحصن کنندگان به اتهامات تروریستی و مجرم خواندن آیت‌الله عیسی قاسم است.

این در حالی است که وزارت کشور بحرین روز سه‌شنبه از پنج مورد فوتی در صفوف کسانی که آنها را "ناقض قانون" خواند خبر داد.

وزارت کشور بحرین در بیانیه‌ای از بازداشت ۵۰ مظنون امنیتی در جریان عملیات خود در روستای الدراز در نزدیکی منامه خبر داد.

این وزارتخانه مدعی شد، در بین افراد بازداشت شده فراری‌های زندان "جو" و محکومان تروریستی نیز هستند که برخی از آنها در منزل آیت‌الله عیسی قاسم مخفی شده بودند!

منابع به المیادین گفتند: در حالی تعداد کشته‌های روز گذشته به پنج تن رسیده هشت فرد زخمی وضعیت وخیمی دارند که مقابل منزل آیت‌الله عیسی قاسم در دراز زخمی شدند.

جواد فیروز، رئیس سازمان صلح برای دموکراسی و حقوق بشر بحرین نیز گفت: سرنوشت شیخ عیسی قاسم نامعلوم است و نظام بحرین در راستای اعمال فشار بر مخالفان برای بازگشتن از خواسته‌هایشان عمل می‌کند.

روز گذشته در جریان یورش نیروهای آل خلیفه به منطقه الدارز پنج تن کشته، ده‌ها تن زخمی و ۲۸۶ تن بازداشت شدند.

اهالی منطقه الدراز نیز درخواست فوری کمک کرده‌اند و شدیدا نگران سرنوشت آیت‌الله عیسی قاسم هستند و می‌گویند منطقه تبدیل به پادگان نظامی شده است.

انتهای پیام
سرنوشت نامعلوم آیت الله عیسی قاسم/ ۵ کشته در منطقه الدرّاز
headphones1.0
ایرپاد اپل در هواپیما آتش گرفت
810_1
هدفونی که خاطره ها را زنده می‌کند