تارخ انتشار: یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
کد خبر : 181807
چاپ خبر

شهروندان ساوجبلاغی ۴۰۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

0

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: شهروندان ساوجبلاغی از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۰۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌ اند.

به گزارش کرج رسا، شاپور قاسمی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه خیران بخشی از صدقات و انفاقات خود را به سایر مؤسسات خیریه و مساجد پرداخت می‌کنند، اظهار کرد: مردم ساوجبلاغ به‌طور تقریبی، روزانه چهار میلیون تومان صدقه از طریق حدود ۳۵ هزار صندوق نصب‌شده در معابر، منازل، مساجد، مدارس، اصناف، ادارات و سازمان‌ها به کمیته امداد پرداخت می‌کنند .

وی افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از صندوق‌های صدقات مطابق جدول سهم‌بندی و مبتنی بر نیاز جامعه هدف در امور معیشتی، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان ساوجبلاغ هزینه می‌شود .

قاسمی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار ساوجبلاغ در طول سال گذشته نیز به‌طور میانگین رقمی معادل یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از طریق صندوق‌های صدقات خانگی و معابر شهر به محرومان تحت حمایت این نهاد مساعدت کرده‌اند .

مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: کمیته امداد به‌منظور یاری‌رساندن به اقشار محروم جامعه و هدایت صحیح انگیزه‌های خیر و انفاقات مردم نوع‌دوست فردیس پس از اقدام به جذب مشارکت‌های مردمی، طرح‌های متنوعی را در جهت فقرزدایی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان با رویکرد اعتمادسازی به مرحله اجرا درآورده است.

وی یادآور شد: در بین برنامه‌های فقرزدایی این نهاد، طرح‌هایی مانند صدقات و اکرام و محسنین به جهت میزان مشارکت مردم از سهم بیشتری برخوردار هستند .

قاسمی افزود :  نیکوکاران در صورت علاقه‌مندی به مشارکت در رفع نیازهای محرومان در موضوعاتی مانند مسکن، درمان، جهیزیه، تحصیل و اشتغال می‌توانند به دفتر کمیته امداد در ساوجبلاغ مراجعه کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ تصریح کرد: کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ با تحت حمایت قرار دادن حدود سه هزار خانواده نیازمند به‌صورت دائم و ارائه خدمت موردی و مقطعی به محرومان انجام‌ وظیفه می‌کند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا