تارخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۳
کد خبر : 23384
چاپ خبر

صدور گذرنامه های بیومتریک/ افاغنه برای تمدید روادید به سفارتخانه افغانستان مراجعه کنند

سردار محمود صادقي

کرج رسا: رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از صدور گذرنامه های بیومتریک در آینده نزدیک، خبر داد و گفت: فرآیند آغاز صدور این گذرنامه ها در مراحل پایانی است.

به گزارش کرج رسا، سردار محمود صادقی در گفتگو با پایگاه خبری پلیس، با اشاره به صدور گذرنامه های بیومتریک، گفت: فرآیند کنترل و در نهایت صدور این گذرنامه ها در مراحل پایانی است.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک  از گذرنامه های بیومتریک رونمایی می شود.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در ادامه با اشاره به طرح ساماندهی اتباع افغانی که در سال ۸۹ اجرا شد، گفت: پس از برگزاری این طرح و ثبت نام افاغنه در این طرح، روادید آنان برای حضور قانونی در کشور به مدت یکسال، تمدید شد.

صادقی خاطرنشان کرد: اتباع افغانی تا تاریخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۲ فرصت داشتند به سایت samandehi-nobat.ir که اداره اتباع وزارت کشور اعلام کرده بود، مراجعه کرده و با تکمیل سامانه ثبت نام، حضور خود در ایران را قانونی کنند؛ افراد باقی مانده از طرح برای تمدید روادید باید به دفاتر کفالت مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.

وی افزود: با توافقات انجام شده با سفارت افغانستان در تهران مقرر شده تا مشمولین طرح برای تمدید اعتبار گذرنامه خود به محل هائی که سفارت افغانستان تعیین می کند و در سامانه نوبت دهی این سفارت مشخص شده است مراجعه و گذرنامه خود رابه مدت دوسال تمدید نمایند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا