تارخ انتشار: شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵
کد خبر : 20163
چاپ خبر

مردم در صورت توزیع ناعادلانه سبد کالا به مراجع ذیربط اعتراض کنند

سبد کالا 2

کرج رسا: عضو کمیسیون اقتصادی گفت: اگر با رخ دادن اتفاقاتی مردم به این نتیجه برسند که دولت سبد کالا را به طور ناعادلانه توزیع می کند، باید اعتراض خود را به مراجع ذیربط اعلام کنند و ما هم حتما پیگیری می کنیم.

به گزارش کرج رسا، ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگو با فارس در مورد اعتراض مردم به نحوه تخصیص سبد کالایی و اینکه این سبد به برخی از افراد نیازمند تعلق نگرفته است؛ گفت: رویکرد تخصیص سبد کالا تعلق گرفتن سبد کالا به افرادی از جامعه است که از نظر سطح معیشتی دچار یک سری عقب ماندگی اقتصادی هستند.

وی افزود: بنابراین اگر سبد کالا به افرادی که از طبقه متوسط بالاترند، تعلق گیرد و به افراد متوسط به پایین تعلق نگیرد، این نگرانی به وجود می آید که ما در حال حمایت از اقشار آسیب پذیر نیستیم.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: نظام اسلامی بر اساس نظام عدالت دنبال این است که کمبودها را تأمین کند و باید در راستای پرداخت سبد کالا به گونه ای مدیریت کنیم که این سبد کالا یا به عام مردم تعلق گیرد و یا حداقل به اقشار متوسط به پایین از لحاظ درآمدی تعلق بگیرد.

ندیمی گفت: بنابراین اگر با رخ دادن اتفاقاتی مردم به این نتیجه برسند که دولت چنین رویکردی ندارد مردم حق اعتراض دارند و باید به مراجع ذیربط در خصوص پرداخت یارانه ها اعلام کنند و ما هم حتما پیگیری می کنیم.

۲۲۶ دیدگاه

 1. مهران بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۳:۲۲ - Reply
   

  این توزیع نا عادلانه است دولت اولش گفت به همه بازنشستگان تعلق میگیره حالا حرف عوض شد که اونایی که حقوق بالای پانصد هزار میگیرند سبد کالا تعلق نمیگیرد. این واقعا تاسف بار که چطور بعضیها که درآمدشان بالای یک یا دو میلیون است کالا بهشون تعلق میگیره؟مسئولان پاسخگو باشید.

 2. مرتضی اکبری بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۳:۴۲ - Reply
   

  سلام به یقین ناعادلانست . هر چی فکر میکنم نمیتوانم درک کنم کسانی که مشمول دریافت سبد کالا شده اند واقعا از من مستحق ترند . منی که کارپرداز یک فروشگاه ابزارفروشی هستم و ششصد هزار تومن حقوق میگیرم و متاهل و بیمه تامین اجتماعی هستم وسیصد هزار تومن اجاره میدهم و یکصد وشصت هزار تومن قسط وام خرید کالا با سود ۲۱% میدهم و به تمامی مقدسات سوگند که یک ماه است قدرت خرید مرغ و برنج نداشته ام وشرمنده همسرم شده ام وبا همه این تفاصیل به بنده تعلق نگرفته است و چقدر هم امیدوار بودم که دولت به فکر امثال من هم هست … افسوس و صد افسوس …

 3. مسعود بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۳:۴۴ - Reply
   

  این توزیع واقعا بی عدالتی است همسرم مدتهاست بدلیل بیماری توان کار کردن راندارد اوهیچ حقوق ودرامدی هم خدا شاهد است از جایی دریافت نمیکند با مشکلات وبا بدبختی حق بیمشو میپردازیم وحالا دولت حتی سبد کالا را هم از ما دریغ کرد.انصاف وعدالت کجاست چرا تحقیق صحیح راجع به شرایط افراد نمیشود چرا؟

 4. رضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۰:۰۴ - Reply
   

  من وخانمم دانشجو هستیم ومشمول سبدکالانشدیم این چه عدالتی است……

 5. مجتبی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۰:۲۱ - Reply
   

  واقعا برای این توزیع ناعادلانتون متاسفم اخه مستمری بگیر تامین اجتماعی که حقوق کلش ۶۰۰تومن است مشمول سبد کالا نباشه ولی کارمندی که کل حقوقش نزدیک یک به بالاست مشموله این طرحه نمیدونم کی این طرحو چیده براش متاسفم دولت تدبیر وناامیدی

 6. adeli بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۰:۳۶ - Reply
   

  از گدایان گدایی چرا……………………………..

 7. عزیزنامور بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۷:۴۹ - Reply
   

  واقعاآقایون با چه تدبیروامیدی جامعه هدف روشناسایی کردند!!من شغل آزادی بدون حقوق ثابت ماهیانه بادوفرزنده دانشجو آزادی مشمول نشدم اونوقت آقای احمدی نژاد حالاکاری ندارم بگیره یانگیره شده؟اینه عدالت؟؟؟

 8. عفت اسماعیلی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۷:۵۵ - Reply
   

  به نظرمن دولت جدیدازهمین اول داردبی عدالتی می کند دولت آقای احمدی نژادلااقل به همه یکسان یارانه وهرچیزدیگری میدادولی این که به افرادسطح فقرکالایی داده نشودبرحسب اینکه بیمه نیستند درکمال بی عدالتی است باتشکر

 9. م -الف بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۸:۲۰ - Reply
   

  من همسرم ۳سال است که بیکارمیباشدوخودم کارمیکنم ایاواقعاانصاف است که به افرادبیکارسبدکالاتعلق نگیرد.

 10. علي بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۸:۳۱ - Reply
   

  این توزیع و نحو پرداخت منصفانه نیست چرا در مجموعه ای که من کار میکنم به همه کارشناسان که حقوقشان دو برابر من است، سبد کالا تعلق میگیرد اما به من تنکسین تعلق نگرفته است . این امر نشان می دهد دولت نتوانسته تا کنون موقعیت شغلی افراد و نوع معیشت آنها را بررسی کند. از دولت اعتدال می‌خواهم در این خصوص بررسی های بیشتر و عمیق تری صورت گیرد.

 11. علی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۸:۴۸ - Reply
   

  واقعا عادلانه است ٰ…. مسخره بازیه . اداره ما حقوق بگیرهای بالای ۲ میلیون با خانمهای شاغل تعلق گرفته …. افراد با حقوق پایین و خانم خانه دار و بدبخت تعلق نگرفته ………….. این عین عدالته خداوکیلی .

 12. رضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۰۱ - Reply
   

  لطفا مشخص کنید کجا و چگونه باید شکایت کرد؟
  من که ۸ ساله فارغ التحصیل شده ام و سرپرست ۴ نفرم هنوزم بیکارم و هیچ درامدی ندارم چون یک ماشین فرسوده قراضه مدل ۷۳ به اسمم سند خورده از سبد کالا محروم شده ام ولی کسی که کارمنده و کلی مزایا و حقوق میگیره سبد کالا بهش تعلق گرفته واقعا از عدالت و انصاف بدور است
  تازه همسایه ما یه یک زن بی شوهره یک باغ بزرگ چندین میلیاردی و دوتا مغازه بزرگ دارد که اجاره داده از هرکدومش ماهانه چند میلیون اجازه می گیرد و به سکه تبدیل می کند دوتا خانه ویلایی هزار متری دارد منتها سندی به اسم خودش رقم نخورده سبد کالا بهش تعلق گرفته واقعا از رای دادن به دولت روحانی بر خودم و مردم متاسفم

 13. رضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۰۳ - Reply
   

  این دولت با این کاراش برای مردم بدبختی به ارمغان می آورد چون هنوز فقیر و غنی رو نشناخته کلا کسانیکه بیکار و بدون بیمه هستن از سبد کالا محروم شده اند

  • ناشناس بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۳ - Reply
    

   کسایی که بیمه نیستن ،بیکارن،کارمند دولتم نبودن ک بازنشستگی داشته باشن، تازه بی سرپرست هم هستن نباید شامل سبد کالا بشن؟؟؟؟؟؟؟؟
   واقعا متاسم واسه این دولت….

   • ناشناس مهر ۱, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۰ - Reply
     

    این واقعا ناعادلانه است

 14. بیکار بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۰۵ - Reply
   

  آقای روحانی کاملا نا امیدمون کردی
  کاش لاقل سبد کالا به هیچکس نمی دادید

 15. کارمند دولت بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۲۱ - Reply
   

  دولت اعلام کرد سبد به سرپرستان خانوارهای کارمند تعلق می گیرد. من و همکارم در یک اداره با یک مسئولیت با یک میزان حقوق بمن سبد کالا تعلق نگرفت به همکارم تعلق گرفت.

  پس عدالت کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  لطفاً ضوابط را اعلام تا آگاه شویم جزوه مرفه های جامعه قرار گرفتیم

 16. مجید بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۲۵ - Reply
   

  با سلام
  اقااین چه مسخره بازییه که شما در اوردید یه سری که واقعا”در امد بالا بهمراه سرمایه زیاد دارند مشمول دریافت یارانه وسبد کالا هستن وشدن. اما یه سری مثل من نوعی که دارای قرض وقوله ودرامد پایین وعدم پشتیبان مالی هستیم از این حق مسلم ملی محروم شدیم
  کجای اسلام اینجوریه کجای حکومت علی اینجوریه
  الان شده دیگه نظام سرمایه داری فقیر باید فقیرتر بشه وپولدار پولدارتر
  اقا من ازاین امرناراضی هستم
  من ایرانی هستم دارم تواین کشور زندگی میکنم ودوستدار نظام ومردمم هستم
  پس نذارید حق افراد بی بزاعت وفقیر پایمال بشه

 17. مریم موسوی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۲ - Reply
   

  سلام من وهمسرم مهرماه ۹۲ عقد کردیم برای گرفتن یارانه وبازکردن حساب خانوار ۲ ماه به ما یارانه ندادن و الان هم سبد کالای به ما نمیدن درحالی که همسرم شغلش آزاده وبیمه هم نداریم .پس اون همه رای که ما دادیم چی شد ما حتی پول پیش نداریم خونه اجاره کنیم ماشین هم نداریم واقعت معیار دولت چی بوده؟

 18. بهروز بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۳ - Reply
   

  واقعا باید برای این عدالت تاسف خورد
  متاسفم
  طبق نظر دوستان هر چه ادم محتاجه بهش تعلق نگرفته ولی یک مشت مرفه شاملشون شده اما کارگر جماعت باید همش حقش خورده بشه اون از سهام عدالتشون اینم از این دیگه باید خفه بشیم هیچی نگیم واقعا اون کلید تدبیر را باید شکست که اوضاع را صد برابر بدتر کرد برای ما ضعیفای جامعه

 19. پدر بیکار بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۲ - Reply
   

  این نهایت بی انصافی است من سرپرست یک خانواده هستم وهیچ منبع در آمدی ندارم حالا سبد کالا به همسایم که ماهی دو میلیون حقوق میگیره تعلق گرفته به من نه .دیگه خودتون قضاوت کنین.

 20. g بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۴ - Reply
   

  به کجا باید اعتراض کنیم وقتی سبد کالا به ما تعلق نمی گیرد؟

 21. محمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۴ - Reply
   

  این توزیع نا عادلانه است زیرا قشر فقیر ودورافتاده روستاها در نظر گرفته نشده است درحالیکه این قشر مستحقق دریافت بودند .به کارکنان دولتی تعلق میگیرد ولی به روستاییانکه بادست کار میکنند تعلق نمیگیرد.عدل علی است اجرا میشود؟؟

 22. زهرا فراجردي بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۰ - Reply
   

  ما یک خانواده سه نفره ایم بابام ۷۹ سال سن داره وهیچ درامدی نداره برای مخارجمان خانه مان را نصف کرده قسمتی فروخته ایم که از گرسنکی نمیریم؛ *********** !
  خدا شاهده روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنم ******** !

 23. میثم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۳ - Reply
   

  واقعاً جای تاسف داره .من بیکارم و با حقوق همسرم روزگارمان میگذرد حتی بیمه نیستم .این انصاف نیست به خدا

 24. احسان بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۶ - Reply
   

  این توزیع واقعا ناعادلانه است. من با یک فرزند پس از گذراندن دوران تحصیل هنوز کاری ندارم و بیکارم و خرجی را پدرم می دهد.آن وقت سبد کالا تعلق نمی گیرد

 25. زهرا فراجردي بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۹ - Reply
   

  میشه بفرمایید به کجا اعتراض کنیم؟کسی توی این مملکت فقرا راادم حساب نمیکنه

 26. یکتا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۶ - Reply
   

  واقعا نا عادلانه است. یعنی کسی که ۶۰۰ تومان داره می گیره مرفه . دیگه وضعش خوبه. این چه عدالتیه. من چندین نفر را می شناسم حقوقه بالای سه چهار میلیون می گیرن . بهشون سبد کالا دادن. بعد اون کارگر بدبختی که ۶۰۰ یا ۷۰۰ تومان میگیره و مستاجره. یا بازنشسته ای که ۱ میلیون می گیره و چند تا بچه داره چی؟

 27. قربانعلی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۲ - Reply
   

  سلام واقعاً ناعادلانه است من سرایدارمدرسه ام ودامادم هم بی کار اما افرادی رامیشناسم که بساز بفروشند وسبد دریافت میکنند ولی من ودامادم که مستاجر هم هست هیچی دریافت نمیکنند.
  بنده ازحقوق فقط۱۰۰هزارتومنش برام میمونه همش برای اقساط وام میره

 28. علی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۷ - Reply
   

  کدامین عدالت.برادر من کارگر هست بیمه هم نیست ماهانه ۴۰۰ هزار تومن درامد ا
  هم ندارد با یک بچه و خانه اجاره ای تعلق نگرفته اما شخص کارمند با حقوق میلیونی و خانه مسکونی شخصی تعلق گرفته .نکنه فردا دولت میخواد با این اطلاعات یارانه این قشر کارگر رو هم حذف کنه.

 29. حسن بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۸ - Reply
   

  این توزیع واقعا بی عدالتی است

 30. حسن بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۰ - Reply
   

  این توزیع واقعا بی عدالتی است
  گدام کارگر در ایران کمتر از ۵۰۰ تومان می گیرد .

 31. علی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۲ - Reply
   

  این دولت هم واسه اینکه بیاد بگه منم یه کاری واسه مردم کردم امد یه حرکتی بزنه،توش موند.باز دم اون احمدی نژاد رو گرم که یه یارانه داد وگر نه از این دولت انتظار هیچی نمیره.

 32. محمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۳ - Reply
   

  خدا پدر آقای احمدی نژاد را رحمت کند .
  رایانه به عدالت تقسیم کرد

 33. اصغر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۴ - Reply
   

  واقعا دولت بی تدبیری و نا امیدیه
  من ۴تا بچه دارم با همسرم ۶ نفر هستیم و به نون شب محتاج. به ما تعلق نمیگیره به کسی که ماهی ۲میلیون حقوق میگیره تعلق میگیره

 34. رضا طهرانی زاده بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۴ - Reply
   

  سلام بنده کارمند یک سازمان دولتی هستم و مستاجر هم میباشم در صورتی که همکار بنده که دکتر می باشد و ماشین مدل بالا هم دارد به ایشان تعلق گرفته است.

 35. ایرانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۶ - Reply
   

  واقعا که ناعادلانه ست . من که اصلا بیکارم . چطوری به من تعلق نگرفته . **** با این تدبیر و امیدشون

 36. مجمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۰ - Reply
   

  من بازنشسته هستم ماهی ۵۰۰هزارتومن حقوق میگیرم سبد ندارم اونیکه ۳میلیون حقوق داره سبد داره

 37. سعید بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۳ - Reply
   

  چرا دولت حاشیه میره بگه کجا شکایت کنیم ما میکنیم یه سامانه *۷۹۹ داده یعنی چی با موبایله با اینترنته یا تلفن چرا در قفل جلوی ما میزارن

 38. کاظم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۶ - Reply
   

  خدا ازتون نگذره

 39. کاظم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۹ - Reply
   

  دولت بی تدبیر و نا امید

 40. ح بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۲ - Reply
   

  سلام به مردم عزیز ایران برخی متاسفانه مسئولین خواب تشریف دارن شما خودتونو ناراحت نکنین این قسمت هر فرد ضعیف ایرانی هست که با سختی زندگی کنه تا راحت طلبان راحتتر زندگی کنن

  چرا یه عده زحمت میکشن یه عده بی زحمت میخورن ؟
  من به آخرت اعتقاد دارم پس میسپارمشون به خودش
  یاحق
  در ضمن خواهر و برادرای من حرفاتون برام خیلی سنگین بود،دردناک بودن،
  کاش کسی بود که….

 41. ناصر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۳ - Reply
   

  گدا به گدا
  رحمت به خدا
  جم کنید این گدا گدول بازیا رو با دو تا قوطی روغن و یه گونی برنج مردمو شرمنده زن و بچه کردید
  ******
  ******
  دولت تبعیض و امید بهت تبریک میگم با این همه ناعدالتی
  درود به شرف احمدی نژاد
  نامه تمام

 42. sa بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۴ - Reply
   

  سلام چرا به قشر کارگر که حقوق ماهیانه ۵۰۰ -۵۵۰ میگیرن سبد کالا تعلق نمیکگیره و برای بازنشستگان تامین اجتماعی که ۵۵۰ حققو میگیرن ندادین و لی برای بازنشستگان نیروهای مسلح که بالای یک میلیون میگییرن دادین چرا تبعیض قائل شدین!!!! لطفا در مرحله بعد سبد کالا ما کارگران که حقوق بین ۵۰۰ تا ۵۵۰ در لیست بیمه میگیریم را لحاظ کنید
  با تشکر

 43. sa بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۵ - Reply
   

  لطفا سبد کالا را در مرحله بعد به همه بدهید حتی کمتر ولی به همه لطفا تبعیض قائل نشوید

 44. شهریار بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۳ - Reply
   

  سلام بازهم جواب کارگربه قیامت…همه اش شعاربود…
  آقای روحانی خط فقر۲۵۰۰۰۰۰ دومیلیون و پانصد هزار تومان میباشد به گفته تمام اقتصاددانان ایران نه ۵۰۰۰۰۰پانصدهزارتومان.ریاضیات شما ضعیف بوده … ولی خوب سخنرانی میکنید احسنت …آه آه آه از این همه شعار و بی عدالتی.
  دیدار به قیامت نزد میزان و ترازوی عدالت علی (ع) .

 45. تقی موسوی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۹ - Reply
   

  چرا به بعضی که دو حقوق می گیرند سبد کالا تعلق گرفته ولی کسی که یک حقوق دارد و آن هم ۴۵۰۰۰۰هزار تومان دریافتی اید است تجدید نظر شود

 46. ناشناس بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۶ - Reply
   

  با سلام
  احتراما به استحضار عموم ملت شریف ایران می رسانم اینجانب ۱۲ سال به این مملکت خدمت کردم ۲ ساله از کارم اخراج شدم بیکارم در همین تامین اجتماعی حق بیمه بیکاری مرا خوردن و نوش جان کردن و صدام به هیچ جا نرسید آلان هم با توزیع نا عادلانه سبد کالا ، این سبد به من بیکار تعلق نگرفته است فکر می کنید باید به کجا به کی مراجعه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 47. اصغر هرندی زاده بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۲۱ - Reply
   

  من یک کارگر بازنشسته تامین ااجتماعی هستم و مستاجر با حقوق ۶۲۰ هزار تومان چرا ناعادلانه سبد کالا را تقسیم کردند در بین اطرافیان حقوق بالای ۲ میلیون سبد کالا بهش تعلق گرفته ولی به ما خیر واقعا بر چه اساسی این تقسیم بندی ناعادلانه صورت گرفته؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 48. مصطفی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۲۶ - Reply
   

  سلام بنده ۵ ساله ازدواج کردم و یک مادر و خواهر خانه دار که هم خرج اجاره منزل و آب و برق گاز و تلفن به عهده من تنها است . خداوکیلی سزاوار هست کسانی که میلیون حقوق میگیرن سبد کالا گیرشان بیاد اما ما که فکرمون نهار و شام و اجاره است گیر هیچ یک نیاد…

 49. محمد کیا شمشکی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۰ - Reply
   

  من یککارگر ساده هستم و مستاجر در یک خانه ۴۵ متری سبد کالا به خانواده من تعلق نگرفته ولی به ثروتمندان و صاحب خانها و حخوق بالایه ۲، و۳میلیون تعلق گرفته لطفا رسدگی کنید درست نیست تبعیض قاعل بشید آن هم به افراد کم در آمد

 50. محمد رضا کریمی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۶ - Reply
   

  سلام من بیمار هستم مستاجر هستم هیچ منبع در آمدی ندارم چرا سبد کالا به پولدارها دادند ولی به افراد مستضعف ندادند ما کجا باید بریم شکایت کنیم

 51. حسین بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۹ - Reply
   

  سلام.من یک دست فروش هستم که در بازار روز کار میکنم که در زمستان درامدم به ۱۰۰ تومن هم نمیرسد این بی انصافی است که سبد کالا به ما تعلق نمیگیرد من متاهلم ویه بچه هم دارم لطفا پیگیری کنید ممنون

 52. علیرضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۰۴ - Reply
   

  باسلام ماحقوقمون یک میلیون وچهارصده وبیمه تامین اجتماعی ولی ماهی ۳۰۰اجاره و۷۰۰تومن قسط میدیم وسط ماه چشم انتظار یارانه تازه آینده کاری مشخصی هم نداریم اونوقت کارمندای دولت همگی بله اونوقت اون کشاورز وکارگربدبختی که بزور شکمش رو سیرمیکنه و بیمه هم نیست بره سماق بمکه گفتن این میاد حق همه یکسانه بدتر شدبهترنشد دولت به کارمنداش قبلاسبد کالا میداد بایدبه بقیه بیشتر رسید حتما یارانه ماروهم قطع میکنن

 53. قربانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۱۱ - Reply
   

  تعلق گرفتن سبد کالا به گروههای هدف اعلام شده آخر بی عدالتی و نشانه نشناختن گروهها و اقشار آسیب پذیره جامعه است… از چه فرمولی استفاده شده که تمام افرادی که درآمد و معیشت ماهیانشون فقط وابسته به یارانه است و یا اینکه با ماهی فقط ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومن امرار معاش می کنند مشمول این طرح نیستند؟؟؟؟؟ و افرادی که کارمندند، فرهنگی اند، بازنشسته اند و بقیه گروهها، که به هر حال وضع درآمدی نسبتاً خوب و رو به بالا دارند نیازمند و آسیب پذیر شناخته شده اند!!!!!!
  مایه بسی تأسفه که اینطور در حق ضعفا و افرادیکه از کمترین امکانات کشوری، درمانی و…. استفاده می کنند چنین اجهافی بشه…..و جزء گروههای هدف آورده نشدند.. یعنی میشه به این افراد بگیم احتمالاً شماها جزء ثروتمندان و متولین و میلیاردهای کشور هستید و نگران نباشید همین یارانه چهل و پنج هزار تومنی تون هم قطع میشه…. .

 54. هموطن بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۱۹ - Reply
   

  سلام. بنده نه کارمند جایی هستم و نه شغل آزاد دارم. سرپرست خانواده ۳ نفره هستم. خدای بالا سرم را شاهد میگیرم که با قناعت و صرفه جویی زندگی میگذرانم و اصلا نیازی به این سبد کالا ندارم و روی آن حساب باز نکرده بودم و به بنده هم تعلق نگرفت. اما بعنوان یک انسان دلم میسوزه که بسیاری از هموطنانم که واقعا نیازمندند از دریافت این سبد کالا محروم شدند و عده ایی با حقوق کارمندی بالا بهرمند شدند. به خدا من از حساب کتاب آخرت میترسم و هرگز دوست ندارم جای تصمیم گیرندگان این طرح و توزیع نا عادلانه آن باشم. فقط به فقرا و مستمندان می توانم بگویم بنده با شما همدردی میکنم . توکل ما باید به خداوند متعال باشه و امور را بدست عدالت خداوند بسپاریم.

 55. جعفر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۲۶ - Reply
   

  تما معاونین و مدیر کل اداره ما گرفتن ولی من که کارمند ساده هستم نگرفتم-واقعا عادلانه تقسیم کردین

 56. یب بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۳۸ - Reply
   

  با سلام همکار من کارمند رسمی اداره است ماهی ۲۰۰۰۰۰۰تومان حقوق می گیره سبد کالا بهش تعلق می گیره ولی من بابرجی۶۰۰۰۰۰تومان مشمول نیستم.به این حرفها خیره شو .خیره شو

 57. قاسم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۴۰ - Reply
   

  واقعا دست مریضات .فقط باید به اون نفری که این سبد گذاشته بهش بگن خوابی یا خودتو زدی به خواب؟

 58. زینب بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۴۷ - Reply
   

  بی عدالتی دیده بودیم ولی نه به این واضحی!افراد خیلی پولدار سبد کالا بهشون تعلق گرفته و افرادی مثل ما که شوهرم راننده بیابونه و با ماشین مردم رانندگی می کنه تعلق نگرفته!بابا دست مریزاد

 59. حسن کوهی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۴۹ - Reply
   

  من ۳تا بچه دارم از شهرستان امدم تهران کار می کنم هر ۴۰ روز می رم شهرستان به بچه هام سر بزنم پدرم در امده از بس کار کردم بجه هامو ندیم چطور بزرگ شدند بخدا این عدالت نیست
  من ۵۲۰۰۰۰تومان حقوق می گیرم

 60. فاطمه گودرزی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۳:۵۰ - Reply
   

  سلام من ۲تا بچه یتیم دارم هیچ منع درآمدی ندارم مستاجر هستم چرا سبد کالا به ما تعلق نگرفته بیانصافیه فقط به اقشاره پولدار دادند

 61. مجید بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۱۵ - Reply
   

  من مدت ۷ ماهه بدلیل تعطیلی کارخانه بی کار شدم و هیچ درامدی تو این مدت ندارم به من تعلق نگرفته ولی به آقای طلا فروش و آقای صاحب کارخانه فولاد که من اونا رو می شناسم تعلق گرفته

 62. محمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۱۹ - Reply
   

  واقعا دست مریضاد راه رو باز کردین دور بعد احمدی برگرده

 63. احمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۱ - Reply
   

  اگه به کارگران تامین اجتمایی واقعا میده به ما چرا نمیده

 64. احمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۲ - Reply
   

  اگه به کارگران تامین اجتمایی واقعا میده به ما چرا نمیده به چه کسی بگم چیکار کنم

 65. وحید بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۷ - Reply
   

  جناب ندیمی با عرض سلام اولا معیار تعلق گرفتن یا نگرفتن سبد کالا چیست دوما به نظر جنابعالی آیا باید به یک شخص بیکار و متاهل ودارای دوفرزند که به کمک پدر و مادر خود به زور امرار معاش مینمایدتعلق نگیرد اما به کسانی از تمکن مالی بالائی برخوردارند تعلق می گیرد آیا مفهوم عدالتی که شما فرمودید این اس

 66. حسین بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۹ - Reply
   

  یه چیز بگم ببخندید به من که کارگر تامین اجتمایی هستم به من نمیدن ولی به یکی از فامیلها ما که ماهی سه و چهار میلیون در امد داره با دو تا خونه سبد کالا میدن واقعا که ایشون هم به من گفت اگه به شما نمیدن من مال خودم رو به شما بدم خنده داره

 67. رضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۲ - Reply
   

  هیچ پایه علمی و تحقیق ندارد
  کاملا رندومی انتخاب شده اند
  به کسی که مستاجر است و ماهیانه اجاره خانه و اقساط وام ازدواج پرداخت می کند تعلق نگرفته در مقابل به کسی که خانه دار است و خودرو شخصی دارد تعلق گرفته است
  به کارمند قراردادی پایه حقوق ۵۰۰ تومان تعلق نگرفته و لی کارمند رسمی که حقوق بالایک میلیون تومان تعلق گرفته است

 68. کارگر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۵ - Reply
   

  این دیگه جالبه. من و همکارم حقوق کارگری حدود ۶۰۰ هزار تومان میگیریم.پیامک زدیم دیدم سبد کالا شامل من نشد اما به همکارم که خانمش هم شاغل هست سبد کالا تعلق گرفت. نمیدونم بخندم یا گریه کنم؟!!!!

 69. مهسا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۰۰ - Reply
   

  در فامیل ما کسانی هستند که درامد بالای۲ میلیون دارند ولی بسشان نبوده سبد کالا هم به آنها تعلق گرفته ولی به ما که بازنشسته کار افتاده هستیم این رو هم زیادی دیدند واقعا که جای تاسف داره …………..

 70. سجاد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۰۳ - Reply
   

  دولت امید این کلیدو شکست.این کدام عدالتی هست که طرف حقوق بگیر هست کارمند هست بری بررسی کنی خیلی هارو هم نمی پسنده ولی سبد کالایی بهش تعلق گرفته است حالا کسانی هم هستند نه نان شب محتاجند یا گارگر هستند ۲روز کار نکنند کلاهشون پس معرکه هست به اینها تعلق نگرفته حتی سبد خالی از کالا جناب دولتی ها مواظب باشید چشم نخورید با اون کلید قلابی

 71. مهدی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۱ - Reply
   

  دولتی که حامیانش اقشار ثروتمنده آخه چطور میخاد وضع فقرا رو درک کنه آقایون تازه فکر میکنن حقوق ۵۵۰ تومان یعنی نیاز به سبد کالا نداره!! خدا رحم کنه ایناها چطور میخان با این شناسایی ضعیفشون طرح دوم هدفمندی یارانه ها رو اجرا کنند. چی شد اونهمه شعار که میگفتی کلید حل مشکلات دست منه آقای رئیس جمهور

 72. جمیله بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۳ - Reply
   

  ماکه گرفتیم حالشم میبریم بفرمایید تخم مرغ

 73. امیر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۶ - Reply
   

  اگه به کارگران که زیر خط فقر دارن زندگی میکنن تعلق نمیگیری باکی نیست .ولی چرا به میلیاردرها و بازاریها که درآمد یک روزشون به اندازه درآمد یکسال ماست تعلق گرفته من بیشتر ،افسوسم به این اطلاعات و آماریه که دولت داره ، و به اون استناد میکنه است . دولتی که اطلاعات و آمارش نسبت به مردم جامعه اش اینه باید بحالش گریست.

 74. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۲۴ - Reply
   

  شخصی بازنشسته میشناسم که خودش ۱/۲۰۰/۰۰۰ خانمش ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان بازنشستگی میگیرند و ماهی ۵۰۰/۰۰۰ کرایه خانه میگیرند و خود شخص در شرکت خصوصی ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان میگیرد سبد کالا تخصیص یافته اما یک پیرزن بیوه که حتی ماهیانه ۲۰۰/۰۰۰ تومان هم درآمد ندارد تخصیص نیافته عجب عدالتی ؟؟؟ عجب تدبیری ؟؟؟؟ چه امیدی

 75. حسن بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۲۶ - Reply
   

  سلام،
  عدالت در حکومت از هرچیزه دیگه ای مهمتر است به طوری که امام علی ع خطاب به یکی از حکمرانانشون فرمدند “که اگر توانایی برقراری عدالت را ندارید حکومت بر شما حرام است” حالا بیا بگو اعتدال اعتدال اعتدال
  خوب اگه اعتدال اینه که ۱۰۰ رحمت به همون مهرورز و جامعه مدنی که تکلیفشون معلوم بود

 76. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۲۷ - Reply
   

  احمدی نژاد همه رو یکسان میدید اما این آقا فقط قشر مرفه رو درمی یابد البته حق هم دارد چون *************** !

 77. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۳۰ - Reply
   

  خدا پدر احمدی نژاد را بیامرزه
  همه فقیر و غنی رو با یه چشم میدید . اما دولت یازدهم فقط به اغنیا توجه داره

 78. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۳۵ - Reply
   

  سلام جمیله جون ماکه نگفتیم به شما ندن نوش جونت ما به نحوه تخصیص اعتراض دارم عزیزم خدا کنه همه ایرانی ها شرمنده خانواده نشن .

 79. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۳۷ - Reply
   

  حالا جالبتر اینه که بر اساس همین آمار و ارقام یارانه را هم بدهند .

 80. احمق بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۵:۴۱ - Reply
   

  جناب آقای روحانی حتما یکی از کلید ها میفرمودین این بود ؟به قول مهران مدیری خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونم

 81. ایرانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۶:۱۷ - Reply
   

  سلام دوستان
  بله تمامی کامنت های شما رو خوندم … واقعاً باید نگران ؛آینده خودمون باشیم.. به به آبجی جملیه حس انساندوستی و همدردی با همنوعان بسیار در کلام شما آشکاره، واقعاً تخم مرغای هورمونی نوش جونتون.
  اما این نشد رسمش؛ از الان باید به خودم و اطرافیانم که مشمول طرح نشدند تبریک بگم که پولدار هستیم ولی پولامون دست بقیس.
  به قول دوستان یه خانم خانه دار که هیچ درآمدی نداره و زیر پوشش هیچ سازمانی نیست و جزء کارگران تامین اجتماعی هم نیست(اونم بخاطر نداشتن پول تا ماهانه یا سالانه حق بیمه واریز کنه) و سرپرستی دختر دم بختشو بعهده داره، هیچ زنبیل پاره ای هم تعق نگرفته چه برسه به سبدکالای پر سر و صدا……
  چه زیبا گفت شاعر شیرین بیان:
  بنی آدم اعضای یکدیگرند
  که در آفرینش ز یک گوهرند
  (قابل توجه بعضیا که به قول خودشون حالشو بردند)

 82. ایرانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۶:۲۳ - Reply
   

  اینم بگم گفتند برای اعلام اعتراضات با کد #۷۹۹* از گوشی همراه تماس بگیرید و کد ملیتون رو وارد کنید؛ ما که هر چی کد رو زدیم جواب ” نتیجه نامشخص” یا ” سرور پاسخگو نیست” گرفتیم… اینم برای سرگرمی بد نیست امتحان کنید. البته هرچی پاسخگو نباشه چه بهتر چون یوقت دیدی با وارد کردن کد ملی بعنوان یک شخص پولدار شناخته شدید و بعدش بدهکارم بشید….

 83. سینا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۶:۴۱ - Reply
   

  به این دولت تبریک میگم که به ثروتمندان رسیده و دست کسانی را که نیاز به این سبد کالای ناچیز را دارند کوتاه کرده.عدل کجاست. انصاف کجا رفته.آیا شما مملکت را چنین اداره میکنید.واقعا واقعا…

 84. sajad بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۰۲ - Reply
   

  این چه وضعشه وای بر شما.من دانشجوی کارشناسی ارشد و متاهل و بیکار به من تعلق نگرفته وای بر این عدالت

 85. محمدی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۰۳ - Reply
   

  با سلام
  این شیوه توزیع بسیار ناعادلانه است. درست است که برخی از عزیزان هموطن توانایی خرید یک قرص نان ۴۰۰ تومانی راهم ندارند اما به راستی از زمان اجرای طرح هدفمندی چه کسانی سود برده اند. رئیس جمهور قبلی که بسیار آرمانگرایانه از پس انداز یارانه ها توسط خانوارها سخن می گفت ، جناب روحانی هم که ابتدا می خواست به ۱۵ میلیون نفر سبد کالا بدهد بعد به این نتیجه می رسند به ۱۰ میلیون نفر بدهند. سیستم اعتراض هم که بسیار مدرن است یک کد پیگیری و …اصلا اگر دولت می خواست فقط به کارکنان خود و اعضاء کمیته امداد سبد بدهد چرا این مسئله را در بوغ کرد. می گفت فقط نان خور های خودم.. یعنی نان خورهای دولت زیر ۵۰۰ هزار توامن حقوق می گیرند؟ از سوی دیگر عید در راه است و قیمت چیزی مثل سیب زمینی پایین نیامده که هیچ بسیاری از بنکداران برای درآمد شب عید کیسه دوخته اند …شرکت های خدمات رسان هم که قبض های خود را ۳۰ روزه صادر می کنند تا هم قیمت تمام شده را بگیرند و هم مثلا برای اضافه مصرف جریمه دریافت کنند. خوب معلوم است وسط زمستان بخاری روشن کنیم از تابستان بیشتر مصرف می شود اما بابت این مصرف باید جریمه شویم…آقای روحانی ، نمایندگان محترم مجلس ما فاز دوم هدفمندی را نمی خواهیم، این ۴۵ تومان را خودتان بگیرید قیمت ها را به زمان قبل برگردانید…سبد کالا نمی خواهیم … دل خوش سیری چند؟

 86. مینا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۰۶ - Reply
   

  پدر من راننده تاکسی هست مگر چقدر در ماه کار میکنه ما حتی بیمه هم نیستیم گند زدین با این سبد کالا تقسیم کردنتون

 87. کلیددوم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۰۷ - Reply
   

  اقایون دولتی اگه بلدنیستید عدالت برقرارکنی حداقل کم اعتدال اعتدال اعتدال….بگید.واقعا گل کاشتیددولت ناتدبیروناامید…..

 88. ناشناس بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۳۰ - Reply
   

  با تشکر از ایجاد عدالت دولت تبعیض و ناامیدی. من یک گارگر ساده شهرداری با پنج نانخور که چهار دختر تحصیل کرده اما بیکار هستم با ماهیانه پانصد و سی هزار تومان که به من سبد کالا تعلق نگرفته….
  به این میگن عدالت؟؟؟؟؟
  حق قشر زحمت کش ها رو خدا در روز قیامت میگیره
  روزی هرکس با خداست نه با بنده خدا……….

 89. هاجر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۷:۴۵ - Reply
   

  آیا این انصافه پدر من که کشاورز بوده حالا از کارافتاده و مریضه و درآمدی جز یارانه نداره سبدکالا نگیره چرا کشاورز بیچاره که از همه قشری ضعیفتره هیچ چیز بهش تعلق نمیگیره

 90. A-F بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۰۰ - Reply
   

  آقای روحانی ناامیدمون کردی به کارمندان دولت که حداقل حقوقشان یه میلیون وپانصدهزار تومان میباشدسبدکالاتعلق گرفته ولی متاسفانه به دوتا ازبرادرام که هردو مستاجر کارگر میباشندتعلق نگرفته این نشانه اینست که به یاران شماهیچ اعتمادی نیست وبه شماخیانت میکنندچون با گزارش های الکی شمارابدنام میکنند واطلاعات غلط میدندپس خواهشن تجدیدنظرکن چون واقعا حیفه ازشماکه بااین کارای نادرست مظلومین رابرنجانی ودراین روزای عزیز که شعار امام راحل برای مسئولین همیشه تاکیدمی کردند که مستضعفین وبیغوله نشین هاراازیاد نبرید.

 91. معصومه بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۰۲ - Reply
   

  این درست نیست که من و همسرم ۶ ساله ازدواج کردیم و من دانشجو هستم و همسرم کارگر با حقوق ۷۰۰ تومن هم ۳۰۰ تومن قسط بدیم و هم اجاره خونه ۴۰۰ تومنی برای شهریه و خورد و خوراکمون هم اگر مادرم نبود که تعطیل بودیم میشه بگید این سبد باید به کی تعلق بگیره

 92. یه بدبخت بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۱۴ - Reply
   

  سلام آقای تدبیر و امید؛ این که سال اول گل کاشتی. با این روند حتما سالهای بعد تمام آدمهای بدبخت از همه چی محروم میشن و می میرند. خودت می مونی و یک سری آدمهای پولدار خوشبخت و تو بهشون سبد کالا میدی تو دلت حال بیاد.
  بازم به احمدی نژادی که تمام بودجه را تمام کرد بازم هم را به یه چشم می دید.

 93. احمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۲۹ - Reply
   

  من کارمند پیمانی دولتم و بیمه ام هم از تامین اجتماعی است.
  موقع که می خوان عیدی پایان سال بدهند می گن شما کارمندید و طبق کارمندها عیدی می دهند(عیدی تامین اجتماعی معادل دو ماه حقوق است)
  حالا که می خوان سبد کالا بدن می گن شما تامین اجتماعی هستید و چون بالای ۵۰۰ هزار تومان حقوق می گیرید سبد به شما تعلق نمی گیرد.

 94. میثم بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۳۰ - Reply
   

  باسلام
  واقعا این طرز توزیع سبدکالا ناعادلانه است تکلیف کارگرانی که بیشتر سالو بیکارن چی میشه؟
  خدا به داد هممون برسه.

 95. محمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۳۳ - Reply
   

  پدر من با حقوق ۹۰۰ هزار تومان که یه باز نشسته است نمیگیره ولی عموم که یه نظامی با حقوق۳ میلیون تومان میگیره تو رو خدا این انصاف هستش

 96. ایلیا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۴۰ - Reply
   

  خدایی ابن طرحشون اصلاً به درد نمیخوره دوروبری هایی که میشناسم که از نظر اقتصادی فوقالعاده ضعیفن بهشون هیچی نرسیده و اونایی که دارا و غنی هستن خوش بحالشون شده……..خدایی تو اخبار دیدم به دکتر احمدی نژاد هم تعلق گرفته این دیگه بی انصافیه

 97. رضا بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۴۴ - Reply
   

  با سلام
  من یک کارگر چاپخانه هستم کل دریافتی من در ماه چهارصدهزارتومان می باشد واین سبد به من تعلق نگرفته است درصورتی صاحب شرکت من تو یکی از حسابهایش چهاردمیلیارد تومان پول هست و ماشین زیر پاش دو میلیارد ارزش دارد اخه این انصاف هست.

 98. حسين علي بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۴۷ - Reply
   

  عدالت یعنی اینکه به کارگر ساده که هیچ منبع درآمد ثابتی ندارد سبد کالا تعلق نگیرد اما به خیلیها که به قول معروف دوموتوره هستند یعن دو تا حقوق می گیرند تعلق می گیرد. این نشانه بی تدبیری و بی برنامه ای است . البته سبد شما آنچنان ارزشی هم ندارد که شأن و منزلت ملت بزرگوار ایران را کم می کنید.

 99. احمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۵۰ - Reply
   

  برای ۷۵ میلیون جمعیت نمی تونن منابع تامین کنند اون وقت هی میگن جمعیت کشور داره منفی می شه بچه درست کنید، کشور گنجایش ۱۵۰ میلیون جمعیت رو داره

  زکی!

 100. سلیمان سلیمانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۹:۱۵ - Reply
   

  من الان ۹ سال است در ICT روستایی با کمتر از ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان کار میکنم وبیمه هم نیستم وشامل سبد کالایی نشدم شما را به قرآن قسم میدهم بمن بگویید کجا بروم و چه کار کنم.

 101. فرهاد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۰۴ - Reply
   

  اقایون ما هم ادمیم.ادم بودنمون فقط زمانه انتخابات و یا جنگ لازمه.من کارگرم.زیر خط فقرم بقوله خودتون.لطفا ما رو هم ادم هساب کنید.

 102. سعید قدیری بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۰۷ - Reply
   

  سلام من با سه نفر اعضای خانواده ام و با کرایه خانه الان حدود پنج ماه است که بیکارم و این توزیع نا عادلانه **** راه کارهای دولت نسبت به مردم ضعیف می باشد از خودتان و این طرح های مزخرفتتان خجالت بکشید حق ما و خانواده مان را بدهید

 103. نگین بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۱۸ - Reply
   

  کارگرهای پمپ بنزین حقوقشان زیر۴۰۰تومان است پس چرا به انها تعلق نگرفته .ینی رییس ها و کارمندان زیر۵۰۰حقوق میگیرن که به اونا میدن؟؟؟؟

 104. روح اله امینی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۲۳ - Reply
   

  با سلام
  واقعا از دکتر روحانی بعیده با این کاری که کردن کلا دولت نهم بردن زیره سوال نمیدونم دکتر خبر نداره تو جامعه چخبره
  چرا به یکی که ماهی ۳ میلیون درامد داره سبد کالا تعلق میگیره اما یکی با ۸ تا بچه سبد کالا تعلق نمیگیره این کجاش عدالته واقعا متاسفم

 105. علی علیزاده بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۳۵ - Reply
   

  سلام بنده سید علی علیزاده گارگر ساختمانی هستم و۴۸سال سن دارم یک پسر دانشجو که به سختی می توانم شهریه ی انرا پرداخت کنم الان ۵ماه است کار نمیکنم به دلیل سرما وکمبود کار فاقد بیمه تامین اجتماعی هستم ماهی ۳۰۰هزار تومان قسط می دهم امید وار بودم که سبد کالا به بنده تعلق گیرد چون واقعا واجد شرایط هستم حال شما خود قضاوت کنید.

 106. امیر بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۳۸ - Reply
   

  سلام به دوستان.مستحق به کسی میگن که کارمند دولت باشه از دولت مزد بگیره.ماها مستحق نیستیم.ما که کار نداریم.خونه نداریم.ماشینم که دیگه….یه سبد گدایی هم نداشته باشیم برامون فرقی نمیکنه.
  خدا عوضشون بده

 107. حمید بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۰:۴۰ - Reply
   

  واقعا این طرز توزیع سبدکالا ناعادلانه است تکلیف کارگرانی که بیشتر سالو بیکارن چی میشه؟

 108. مهدی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۸ - Reply
   

  به جد می گویم که این توزیع کاملا نا عادلانه است.به طوری که به عینه شاهد این هستم که عمویم که وضع مالی خیلی خوبی دارد و به هیچ وجه به این سبد کالا احتیاج ندارد این سبد کالا بهشان تعلق گرفته ولی ما که مستاجریم نه……آیا کسی پاسخگو است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 109. فرزانه بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۸ - Reply
   

  چرا فکر می کنید که تاکسیرانان با این همه مشکلات مالی،هزینه های سربه فلک کشیده ی تغمیرخودرو،بیمه،اجاره نشینی،خوراک،پوشاک وهزینه های تحصیل و …. نیازی به کمک ندارند.تا حالا شده کمی خودتونو به جای ماها بگذارید که نه عیدی داریم نه بن کالا نه حقوق و دستمزد و مزایای دیگه؟آخه این ناعدالتی تا کی؟؟؟مردم راحت خرج میکنند اماموقع ی دادن کرایه که می رسه انگار دارن پول زور می دن….

 110. hasti بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۹ - Reply
   

  چرا فکر می کنید که تاکسیرانان با این همه مشکلات مالی،هزینه های سربه فلک کشیده ی تغمیرخودرو،بیمه،اجاره نشینی،خوراک،پوشاک وهزینه های تحصیل و …. نیازی به کمک ندارند.تا حالا شده کمی خودتونو به جای ماها بگذارید که نه عیدی داریم نه بن کالا نه حقوق و دستمزد و مزایای دیگه؟آخه این ناعدالتی تا کی؟؟؟مردم راحت خرج میکنند اماموقع ی دادن کرایه که می رسه انگار دارن پول زور می دن….

 111. hasti بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۳ - Reply
   

  چرافکر می کنید رانندگان تاکسی با این همه هزینه های سربه فلک کشیده ی تعمیرخودرو،خوراک پوشاک،اجاره نشینی،بیمه و….نیازی به کمک ندارن؟کمی هم خودتونو بزارید جای ماکه نه بن داریم نه حقوق نه مزایا نه عیدی و نه هیچ چیز دیگه تازه مردم می خوان کرایه هم بدن انگار دارن پول زور می دن.

 112. ناشناس بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۶ - Reply
   

  جالبه بعضی ک اصلا نیاز ندارن خانواده ها دوتا سبد کالا دارن

 113. میلاد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۲۰ - Reply
   

  سلام ما ماهی ۵ میلیون درآمد داریم بهمون تعلق گرفته میخوریم مزشو براتون تعریف میکنیم دمت گرم روحانی

 114. پروانه بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۲۰ - Reply
   

  تکلیف زنان سرپرست خانواری مثل من چیست؟ماهایی که نه عیدی داریم نه حقوق ثابت ودرآمد؟بعد هم دنبال ریشه های فساد وفحشا میگردید؟

 115. مسعود دایی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۲۲ - Reply
   

  ما اعتراض دارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 116. ممد بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۳۰ - Reply
   

  کی باید پاسخگو باشه ؟ یه شماره تماسی شماره پیامکی ایمیلی ***** …؟
  چه وضعشه آخه

 117. معصومه بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۴۱ - Reply
   

  من یک دختر ۴۰ ساله هستم که از پدر ۷۵ ساله و مادر ۷۰ ساله ام نگه داری میکنم و چون هر دو دارای ناراحتی های قلبی و عروقی هستند هزینه های بالایی را بر زندگیمان تحمیل می کنند ولی با این شرایط بنده از سبد کالا محروم هستم زیرا یک کارمند هستم و جرمم نگهداری از پدر و مادر است با یک حقوق کارمندی من هزینه های زندگی سه نفر ما تامین می شود . آیا این عدالت و عدل علی(ع) است؟ و این است آن عدالتی که ما از آن دم میزنیم.

 118. مینو بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۱:۴۷ - Reply
   

  من در یک اداره ای کارمند هستم که رئیس ما و همسرشان پزشک میباشند و دارای دو کلینیک تخصصی هستند به آنها سبد کالا تعلق گرفته و بمن کارمند جز آن اداره تعلق نگرفته به دلیل اینکه بنده زن و خودسرپرست هستم. بنظر شما این موضوع را چگونه باید ارزیابی کرذ؟ عدالت اجتماعی که می گویند یعنی این!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 119. مازندرانی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۲:۱۳ - Reply
   

  سلام جالبه همسر من برقکار و خودم خانه دار مستاجریم بیمه نیستیم یه بچه کوچیک داریم و سبد کالا بهمون تعلق نگرفته این چه عدالتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 120. عاشق ایران بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۲:۵۸ - Reply
   

  سرپرست اول: حقوق ماهیانه ۵۰۰هزار تومان دارای یک فرزند تعلق میگیرد
  سرپرست دوم:حقوق ماهیانه ۶۰۰هزار تومان دارای سه فرزند تعلق نمیگیرد
  ترازوی کدام یک از نظر فشار زندگی سنگین تر است؟
  سبد کالا حق عموم مردم است .همه ملت ایران از این حق سهم دارن.

 121. حمید رضا محمدی بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۳:۴۰ - Reply
   

  اصلا مسئو لین میدانند زندگی با۵۰۰۰۰۰ هزار تومان حقوق یعنی چه خجالت زن وبچه کشیدن یعنی چه تازه۳۰۰۰۰۰ هزار تومانش هم کرایه و۱۵۰۰۰۰ هزار تومانش هم ماهانه ویزیت دکتر اب وبرق وگاز هم هیچ حالا با این شرایط در لیست اقشاری که سبد کالا هم میگیرند نیستم در حالی که به اقایانی تعلق گرفته که هیچ باز هم تبعیض چه برف بیاد چه باران خاک بر سر کلوخه

 122. فاطمه بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در ۲۳:۴۴ - Reply
   

  پدر من یه کارگر ساده بود و الان سالهاست نمیتونه کار کنه چون ۸۰ سالشه ، هیچ درآمدی هم از هیچ جایی نداره ، بدبخت تر ازین کی میتونه باشه ، سبد کالا بهش تعلق بگیره ؟ بعدشم این مراجع ذیربط کیا هستن بگن ما بدونیم ؟

 123. راستین بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۰:۰۸ - Reply
   

  یا امام زمان کجایی که بی عدالتی داره بی داد میکنه و هر روز پول دار ها پول دار تر و فقیر ها فقیرتر میشوند،آقا جان بیا و مارا نجات بده که دیگه خسته شدیم.شوهر من نیروی شرکتی بانک بدون هیچ مزایا فقط حقوق خالی میگیره اونم نصفه بیشترشو شرکت میگیره،نه خونه ایی نه ماشینی ،هیچی نداریم ماهی ۲۵۰ هزار تومن فقط اجاره خونه داریم قسط های دیگه بماند…جالب این تدبیر و امید به رئیس بانک و همه کارمندای بانک که ماشالا همشون دو تا سه تا خونه و ماشینو … دارن سبد کالا رو دادن اما به شوهر من که هیچی نداره نه.دولت تدبیر و امید ما سبد کالا رو با جان و دل تقدیم به شما میکنیم فقط وضعیت این شرکتی های بانک ملی رو سرو سامان بدید به خدا داره بهشون ظلم میشه.ممنون.

 124. محمد بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۰:۱۳ - Reply
   

  خدا وکیلی گند زدین به همه چی خدا عمربا عزت به آقای احمدی نژاد بده که درآن شرایط سخت به همه عیدی داد ولی شمابا این سبد من در آوردی همه رو تحقیرکردین

 125. حمید رضا محمدی بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۰:۱۶ - Reply
   

  اقایون مسئول خداوکیلی یک ماه امتحان کنید ببینید چطور میشود با ۵۰۰۰۰۰ هزارتومان زندگی کرد ببخشید فلاکت کشید خجالت کشید شرمنده باشیم اقایون هم قبل از سال نو تورم را بالا بردند که در سال جدید شرمنده بالا بردن ناچیز حقوق کارگران نباشند بخدا قسم ما هم انسانیم ودر همین مملکت زندگی میکنیم نه ماگزیما داریم نه پرادو وگناهمان همین است والا همه چیز به ما هم تعلق میگرفت ولی چون نداریم وپاک حتی سهمیه فقیرانه سبد کالا هم به ما تعلق نگرفت باشد تا جواب شما هم با خدا عدل علی را در کجا باید خستجو کرد تاندانی شرمندگی یعنی چه اقایان

 126. امید بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۲:۰۹ - Reply
   

  ****** اینها برعکس آن را عمل میکنند فردی که بالای ۲ میلیون تومان حقوق میگرد مشمول سبدکالا می باشد ولی من کارگر که ماهانه ۵۰۰ تومان حقوق میگرم یا امثال بنده شامل این سبد نمیباشیم مسئولان محترم اگر دین و اعتقاد به خدا دارید جواب بدهید

 127. محمد بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۸:۳۹ - Reply
   

  بابا اینا جو گیر شدن فیلم باران رو دیدن فکر کردن همه مردم گدا هستن برداری این گدابازی ها رو به فکر مردم باشید من دانشجو و متاهل با یه بچه هستم ولی سبد بهم تعلق نمی گیره

 128. کارمند بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۸:۴۶ - Reply
   

  من پرسنل شرکتی هستم که تعداد زیادی مهندس هم در اون فعالیت میکنن مهندس هایی که پولشون از پاور بالا میره و به اصطلاح ثروتمند هستن
  جالبه که به همه این آقایون سبد کالا تعلق گرفته و به من که از این حضرات حقوق بخور و نمیر میگیرم تعلق نگرفته
  منی که دقدقه زندگیم بردن یه لقمه نون به خونه است شامل این طرح نشدم و این آقایون که دقدقه زندگیشون مدل روز ماشینشون و طرح جدید استخر و جکوزیشون و جای احداث ویلاشونه باید سبد کالا می گرفتن
  چه عدالت مسخره و شرم آوری

 129. رضا بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۹:۱۷ - Reply
   

  از عدالت تمام مردم باید برابر استفاده کنند
  کسی که نمیخواد خودش نگیره نفت و درامد کشور مال تمام مردم هست
  من خودم درامدم کمه ولی این کار دولت اشتباه هست اگه غرور شما نمیشکنه از دولت قبل کمک بگیرین

 130. خسته بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۹:۳۲ - Reply
   

  سلام
  آقا چطور باید پیگیری کنیم و اعتراض کنیم؟بنده فارغ التحصیل و متاهل و بیکار هستم به بنده تعلق نگرفته!!

 131. مریم بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۹:۳۴ - Reply
   

  این چه عدالتی که فقط به پولدارا تعلق گرفته پدرمن از کار افتاده ست از هیچ ارگانی حقوقم نمیگیره بهش سبد کالا تعلق نگرفته یا خود ما که با هزار بدبختی وگرفتاری ماهی ۱۳۰هزار تومان به بیمه پول میدیم جز مشاغل آزاد هستیم به ما تعلق نگرفته بعد به کارمندای باز نشسته بانک که همشون خونه وماشین وکلی امکانات دارن به اونا تعلق گرفته لطفت جوابگو باشید

 132. مریم بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۵ - Reply
   

  سلام / بابا این سبد کالای ثروتمندان هست دیگههههههه!!!!!!!!!!!!!!! اعتراض چی آخه!!!

 133. مژگان بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۱۲ - Reply
   

  ((رویکرد تخصیص سبد کالا تعلق گرفتن سبد کالا به افرادی از جامعه است که از نظر سطح معیشتی دچار یک سری عقب ماندگی اقتصادی هستند.))

  وقتی این جمله رو میخونم میخوام خودمو بکشم ، واقعاً مردم رو چی فرض کردین

  کاملاً مشخصه این دولت به فکر قشر کم درآمد نیست ..

  شوهر من که داره رو ماشین کار میکنه و بیمه نیست و ماه پیش سکته مغزی کرده ولی از ترس مخارج بیمارستان و تامین پول قسط ماشین دوباره رفته سرکار و ما ۵ روزی یه بار یه غذا میتونیم بخوریم چرا به ما سبد ندادید

 134. سرباز امام زمان بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۰ - Reply
   

  سلام واقعا نا عادلانه است بنده خودم کار خوبی ندارم یه روز درامد دارم ۱۰ روز ندارم خدایش زندگی برام خیلی سخت شده هم اجاره خونه قسط بدهکاری اونم با این نداشتن دارمد واقعا سخت است با این شرایط بازم این سبد کالا که ناچیز هستش به من تعلق نگرفته واقعا بی عدالتیه

 135. ناصر و اشکان بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۱ - Reply
   

  باسلام
  احتراماً، ما نمیدانیم که از روی چه سیاستی سبدکالا توزیع شده است چون کارمندان دولت که در عرصه خدمات به دولت هستندو درخصوص پرداخت مالیات و هرگونه کسورات در خدمت دولت هستند و حقوق ماهیانه ما به قسط و قرض میرود نمیدانم آیا ما با کارخانه دارهای لُرد هم سطح هستیم و درآمد آنها به میلیارد حساب میشود با ماکارمندان یکی هستند آیا خدا راضی به این کار است آیا درست است که این همه ناحقی شخصی دارای چند طبقه منزل باشد به او تعلق بگیرد ولی به دیگر که یک واحد آپارتمان دارد به او تعلق نگیرد آیا این صحیح است

 136. عفت بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۱ - Reply
   

  من سرپرست خانواربادوفرزندهستم وخودم کارمی کنم باحقوق هشتصدهزارتومان تامین اجتماعی چرابایدبه من تعلق نگیردولی کارمندرسمی دولت باحقوق دومیلیون تومان تعلق بگیردکجای این عادلانه است

 137. الهه بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۳ - Reply
   

  واقعه بی عدالتیه چه جوری رواست اوناییکه بیش از یک میلیون حقوق دارند صرفا بخاطر کارمند وبیمه بودن مشمول بشن ولی کسیکه پول نداره خودشو بیمه کنه مشمول نشه واقعا که …………………………………………………………….

 138. آقای ناشناس بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۱ - Reply
   

  عدالت اینه؟
  علی ع اینجوری حکومت کرد آقای روحانی ؟
  وای بر شما
  وای برشما

 139. علی بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۸ - Reply
   

  من یک کارگر ساده ساختمانی هستم ۳ ماه کار ندارم من یک دختر هم دارم مگه ما انسان نیستیم مگه ما در امد چه قدر است که به ما سبد کالا نمی دهند ما هم بیچاره هستیم من ماه های است که ۳۰۰ هزار تومان در امد ندارم من در خانه اجار ای زندگی می کنم اون هم خانهای که سگ هم زندگی نمی کند کمک کنید لطفا

 140. حسین بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۱ - Reply
   

  چرا به کارمندان دولت سبد کالا تعلق گرفته، مگه این قشر جامعه، نیازمند هستند! حقوق خوب دارند بیمه هم هستند. اما من مغازه دار هستم و ماهیانه حدود ۲۰۰ هزار تومان درآمد دارم پس چرا سبد کالا به من تعلق نگرفته؟؟؟ افسوس.

 141. علی علینقی حسین ابادی بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۸ - Reply
   

  من کارگر کارخانه گلبافت اصفهان به صورت قراردادی هستم با داشتن دو فرزند و حداقل حقوق چرا سبد کالا به من تعلق نگرفته (کدملی ۱۲۸۹۰۷۲۷۴۴)

 142. محمد بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۲:۵۱ - Reply
   

  خیلی بی انصافیه من راننده سازمان هستم ۹۰۰تومن حقوق میکیرم بله ماشین دارم ولی باهمین دارم کار میکنم خرج در میارم که۳۰۰تومن اجاره و ۴۰۰تومن قسط میدم تا سرسال نشده بازم باید وام بکیرم تابیش خونمو بدم ۲۰۰تومن دیکه رو نمیدونم بوشک بجمو بخرم یا خرج خرابی ماشینم کنم تاباهاش کارکنم یا بول نونم بشه یا ….این کجاش انصافه بابا من که هیج شما به خواهر من که شوهر نداره با دو تا بجه کمیته امدادی هم هست ندادین واقعا متاسفم …

 143. م-ز بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۳:۵۲ - Reply
   

  خیلی بی عدالتی من خودمو نمیگم پدر مادر پیری دارم که هر دوتاشون هم مریض دارند پدرم سکته مغزی کرده مادرم دیالیزیه سبد کالا بهشون تعلق نگرفته ولی کسانی از فامیلها میشناسم که حقوقه دومیلیونی دارند بهشون سبد کالایی تعلق گرفته خودتون قضاوت کنید

 144. محسن بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۸ - Reply
   

  پولدار سبد کالا بگیرند ولی ما…………….؟ چه بگم که ناگفتنش بهتره

 145. علی بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۶:۰۶ - Reply
   

  ما مستاجر هستیم و پدرم با ۶۰ سال سن کارگری میکند و سبد کالا به ما تعلق نمیگیرد . حتما درآمدمان خوب است و بی خبریم.
  یکی از بستگان خانه ، ماشین ، شغل و بیمه اجتماعی خودش و خانواده اش دارند و سبد کالا به ایشان تعلق گرفته و امروز در صف بودن.
  روحانی مچکرررررررررریم …!!!

 146. تارا بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۶:۱۳ - Reply
   

  واقعاً دیگه بی عدالتی دراین دولت موج میزند

  روحانی مچکرررررریم

 147. رضا بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۷:۱۸ - Reply
   

  با سلام . من در یک شرکت خصوصی کارگرم ۳۳ نفریم به هیچ کس تعلق نگرفته فقط به مدیرمون که حقوق بالای ده ملیون تومن دارد تعلق گرفته است دست دولت تدبیر درد نکند با این کارش عدالتو در این اول کار و تدبیرتو ثابت کردی.

 148. رضا بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۷:۲۰ - Reply
   

  بیت المال مال همه مردم است نه قشر خاصی

 149. یک ایرانی بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۸:۱۳ - Reply
   

  جالبه فقط به پردرامدها کالا میدن ظاهرا یارانه در این دولت به پولدارها میرسه دولت عدالت محور احمدی نژاد تبدیل به دولت سرمایه محور روحانی شده

 150. خانش بابایی گولان بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۱۸:۳۵ - Reply
   

  سلام …بنده ایثار گر زمان جنگ هستم وهیچگونه حقوقی از جایی نمگیرم و به احتیاج سبد کالا دارم خواهشمندم مساعدت بفرمایید با تشکر خانش بابایی گولان

 151. رضا بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۲۰:۰۸ - Reply
   

  این چه وضعی هست هر چند باید بگیم ارزانی خودشون ولی باید خجالت بکشند . هیچ کاری را درست انجام نمی دهند .

 152. معترض بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در ۲۰:۲۸ - Reply
   

  سلام…
  اقایان واقعا برای این تدبیر شما متاسفم…آیاواقعا هرکس کارت یارانه دارد سرپرست هست؟؟؟دراداره ی ما خانم وهمسرش هردوکارمندیک اداره هستند وباهم زندگی میکنند اما هرکدام کارت یارانه ی جدا دارند به همین دلیل ۲تا سبدکالای جدابهشون تعلق گرفت اما منی که کارمند هستم وشوهرم بیکار است وکارت یارانه ام به اسم شوهرم است به من این سبد تعلق نگرفته! آیاواقعا این عدالت است که به یک خانواده ۲سبد کالا وبه یک خانواده هیچ سبد کالایی تعلق نگیرد؟! جنابان مسئول این روش به دست آوردن اطلاعات درست نیست.

 153. رضا بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۰۹:۰۱ - Reply
   

  سلام آقای روحانی عجب مشاورانی داری همشون تاریخ گذشته هستن

 154. رضا بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۰۹:۰۴ - Reply
   

  بی تدبیری -دولت نا امیدی….روحانی مچکرررررریم…..

 155. فرهاد بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۲:۵۶ - Reply
   

  به خدا من مستاجر هستم . دانشجو آزاد هستم با خانومم . ۲ تا بچه داریم . درامد حقوقم هشتصد و پنجاه هزار تومان است .

 156. نوید بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۵:۴۹ - Reply
   

  ما فقط موقع رای دادن آدمیم ..؟

 157. ناشناس بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۷:۳۰ - Reply
   

  من یه زن تنهام ۲ تا بچه بزرگ دبیرستانی دارم با این همه مخارج چرا به ما سبد کالا تعلق نمیگیرد اما به احمدی نژاد تعلق میگیره یعنی وضع مالی اون از ما بدتره ؟؟؟!!!!!!!! خدا رو خوش میاد ؟؟؟

 158. بیچاره بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۹:۱۱ - Reply
   

  ما یک زن ومرد مسن از کار افتاده هستیم و هیچ درامدی هم نداشته و نداریم چرا سبد کالا به ما تعلق نگرفته است؟؟؟آیا واقعا این عدالت است.

 159. حسین بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۹:۲۰ - Reply
   

  ما یک زن و مرد مسن هستیم ۷۰ سال سن داریم وهیچ درآمدی نداریم یک دختر تو عقد دارم که هزینه خرید جهیزیه اش را نداریم ما با همین مقدار یارانه ای که به ما میدن زندگی خود رو میگذرونیم چرا این سبد کالا به ما تعلق نگرفته؟؟؟؟؟لطفا پیگیری کنید.

 160. نسیم بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۵ - Reply
   

  وای چه اعتراضات گسترده ای
  من خودم معترض این اوضاع هستم ولی تا جایی که فهمیدم به کارگران (حتی مهندسین)دفعه بعد که سبد کالا میدن ۲ بار میدن
  انگار هنوز کامل آمار رو جمع نکرده مخصوصا تامین اجتماعی ها؛ شروع به توزیع کردن.
  خدا بخیر کنه

 161. زهرا و احسان بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ در ۱۹:۰۹ - Reply
   

  وافعا برای خودم متاسفم

  منو شوهرم هردو دانشجوییم بهمون تعلق نگرفته !از اون خنده دارتر به مادربزرگم که هیچ ممر درامدی نداره و یک زن بیوه است هم تعلق نگرفته
  نمی دانم به سیستم توزیع باید خندید یا گریه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!

 162. ش ا بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ در ۱۹:۱۵ - Reply
   

  آخه یکی نیست بگه شما که عرضه ی درست آمارگیری از مردم را ندارید چرا برنامه سبد کالا و یارانه و………..را راه می اندازید ! برید سیستمهای شناساییتونو گسترش و ارتقا بدید!!!!!!!!!!!

 163. ش ا بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ در ۱۹:۳۰ - Reply
   

  من فکر کنم این سبد مخصوص مایه دارهاست نه ما فقیر بیچاره ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 164. علی میرزا بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ در ۲۰:۴۷ - Reply
   

  باسلام و خسته نباشی
  بابت این سبد کالا من نمی دانم دولت برچه اساسی این سبد کالا را تنظیم کرده این سبد کالا برای از ما بهترین هست *******

 165. بهرام بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۲ - Reply
   

  کدوم مرجع؟؟؟؟
  منکه ۵۰۰بار اعتراض کردم….فقط دیگه میخام شکایتمو پیش اونیکه بالا نظاره گر اعمال شماست ببرم..چرا من باید شرمنده بچه هایم باشم؟نه کاری نه بیمه ای نه حقوق بگیر اداره ای؟؟؟؟؟

 166. ع بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در ۲۱:۳۸ - Reply
   

  واقعابی عدالتی محضه .کسانی مثل من که پدرم فوت کرده ونه بیمه نه حقوقی داشته اندویه مادرسن بالابدون درامددارم وخودمم ۱ساله عقدم که هنوزکارگیرنیاورده ام وشوهرم سربازه بایدچی کارکنم؟؟؟اخه خدارحمت کنه پدرمونه کارمندبوده نه بازنشسته پس افرادی مثل پدرمن که شغل ازادداشته اندبایدچی کارکنند….

 167. بنده ناچیز و بی چیز خدا بهمن ۲۳, ۱۳۹۲ در ۱۸:۳۶ - Reply
   

  *******
  *******
  چی شد اقای روحانی، کلید تدبیر و امیدتون این بود؟
  واقعا متاسفم !
  من شغلم ازاده یه ماشین براید مدل ۷۷ دارم یه مغازه کوچیک توی یک شهر کوچیک و عقب افتاده با یه خونه فکستنی صد متری با یه درامد ناچیز.
  این تمام دارایی منه همیشه شرمنده زن و بچه
  به نظر شما من از طبقه مرفهم؟
  اصلا معیار شما برای سبد کالا چیه ؟
  بازم خدا پدر احمدی نژاد بیامرزه که همه را به یه چشم می دید.
  میدونین تفاوت دولت احمدی نژاد با شما چیه ؟ تمام مخالفین دولت اون سرمایه داران بودند و تمام مخالفین شما پا برهنگان، این است معنی تدبیر و امید !

 168. فاطمه بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ در ۰۸:۲۶ - Reply
   

  با سلام لطفا رسیدگی کنید………….شوهرم کارگر بدون بیمه چون ۴ساله امروز فردا میکنن باحقوق ماهی ۴۰۰تومن تورو خدا کدومتون با این حقوق میتونید زندگی کنید؟سبد کالا که ندادن میترسم فردا همین یارانه که پول قبضهامونه قط بشه.به خدا این انصاف نیست که فقط قشر پردرامدو بیمه شده بگیرن پس ماها چی؟

 169. بهروز بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ در ۱۹:۴۰ - Reply
   

  کسانی که بیکارند و بیمه هم نیستند و از هیچ گونه خدماتی برخودار نیستند چرا سبر کالا تعلق تگرفته !!!!
  چرا از بیکاران کسی حرفی نمی زند
  **********

 170. داوود اسفند ۲, ۱۳۹۲ در ۲۲:۳۲ - Reply
   

  من ۱۸ سال سابقه بیمه دارم ولی به من تعلق نمیگیره تقصیر منه که کار با بیمه ندارم در حال حاضر کارگر هم هستنند لطفا رسیدگی کنید

 171. اکبر اسفند ۴, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۰ - Reply
   

  سلام
  خیلی شاکیم از دستتون
  برای اونایی که پولشون از پارو بالا میره سبد کالا تعلق گرفته ولی برا من که ۳تا دانشجو دارم و مستاجرم تعلق نگرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 172. حسین اسفند ۴, ۱۳۹۲ در ۱۲:۵۳ - Reply
   

  واقعا من دیدم دوستان، یکی از فامیل هامون
  درآمد میلیونی
  ماشین زانتیا
  خونه ۳ طبقه
  خونه ۴ طبقه دیگری هم دارند که همشون را اجاره می دهند
  دارائی میلیاردی
  خودم زدم کد ملی شون را ببینم براشون اختصاص یافته سبد کالا یا نه دیدم سبد کالا تخصیص یافته
  به نظرم این ها به آدم های پولدار سبد کالا می دهند نه به اقشار کم درامد و فقیر

 173. ستاره اسفند ۵, ۱۳۹۲ در ۱۵:۰۸ - Reply
   

  باسلام
  بنده با داشتن درآمد پایین و نبود امنیت شغلی در جامعه برای قشر آزاد و عهده دار بودن سرپرستی خانواده ، نباید مشمول سبد کالا میشدم ؟؟؟
  هیچ شغل آزادی نباید در این جامعه زندگی کند ؛ به آنها نه بیمه تعلق میگیرد نه هزاران امکاناتی که دولت به کارمندان خود (از پاداش و سبد نوروزی و سبد ماه رمضان و …) عطا میکند
  قشر پولدار کسبه که به کنار ؛ در حق بقیه مشاغل آزاد اجحاف بزرگی کرد دولت تدبیر و امید ما
  لطفا رسیدگی کنید
  با تشکر

 174. فرزاد اسفند ۵, ۱۳۹۲ در ۲۲:۴۴ - Reply
   

  من۲ بچه دارم و ۹ سال است بیکارومستاجر برادرم هستم..مشکلات اینقدر زیاده که اینها جایی راا نمیگیره..والی چراانباید شامل من بشه …ااین وضع تاسف داره.

 175. محمد رضا اسفند ۷, ۱۳۹۲ در ۰۴:۲۷ - Reply
   

  من ۲ تا بچه دارم با همسرم۴ نفر هستیم ۵ سال است بیکار و ازدست راستم ناتوان و فلج هستم۱ بار سکته مغزی به من چرا ندادید ؟

 176. ناشناس اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در ۱۲:۲۶ - Reply
   

  آقای ایرج ندیمی
  آیا به نظر شما برای کسی که ۲۰ساله به علت مشکل زانو درد که فقط قادر به راه فتن هستم و هیچ کار دیگری نمی تونم انجام بدم
  تعداد خانواده ۴ نفر
  بیمه ندارم
  فروشنده بوتیک با ماهیانه حقوق ۴۰۰ تومن دیافت میکنم
  فقط ۴ تا مهمون برام میاد یه شام بخوان بمونن ۶۰ هزار برام اب میخوره
  همیشه دنبال قرض کردن پول از اینو اونم تا سر ماه حقومو بگیرم !!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟!!؟!؟!؟
  البته از شما بابت اینکه منو سرمایه دار دونستین تشکر میکنم.

 177. امیر اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۹ - Reply
   

  اقا من ۲تا بچه دارم پیک موتوریم هستم از شما درخواست سبد کالا دارم به خدا منم نیازمندم

 178. یاور اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۰:۵۴ - Reply
   

  سلام این سبد کالا به پولدارا میدن
  به من که چهار ماهه بیکارم نمیدن
  ظلم یعنی همین تازه هیچ ارگانی مسول نیست یه کد رهگیری میدن یعنی اهانت به شعور مردم به خدا برا خرید عید هزار تومان پول ندارم با دو تا بچه

 179. امیر اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ در ۱۹:۵۷ - Reply
   

  الکی کد رهگیری میدن!!! به چه دردی میخوره

 180. محمود اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۶ - Reply
   

  سلام من مستاجر هستم چهارصدهزارتومان حقوق دارم احتیاج به سبد کالا دارم

 181. ناصر اسفند ۲۲, ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۵ - Reply
   

  سلام من شغلم ازاده و اجاره نشینم و درامد انچنانی ندارم که نمی تونم الان بیمه تامین اجتماعی مو بدم چرا به من تلق نگرفته؟ شما بفکر چه افرادی هستید؟ ایا مشاغل ازاد جز انسان های این مملکت حساب نمی شن؟

 182. شریف اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۰ - Reply
   

  چرا به یک پیرزن ۹۰ ساله سبد کالاعتلق نگرفته به کجا شکایت کنیم

 183. شریف اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۱ - Reply
   

  به کجادررابطه با توزیع سبد کلاشکایت کرد که به یک پیرزن تعلق نگرفته

 184. شریف اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۶ - Reply
   

  به کجا برای سبد کالاشکایت کنیم تلفن ؟

 185. آمنه اسفند ۲۹, ۱۳۹۲ در ۱۰:۱۶ - Reply
   

  با سلام وخسته نباشید
  بنده هم مطلقه وهم دانشجو وسرپرست خانوار میباشم وتحت پوشش بهزیستی می باشم هیچ درآمدی ندارم اما نه سبد کالا ونه سهام عدالت به من تعلق نگرفت لطفا بفرمائید چرا ؟

 186. علی فروردین ۹, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۱ - Reply
   

  افراد مسن زیادی در کشور وجود دارند که درآمد زیادی ندارند و سبد کالا دریافت ننموده اند لذا دولت سایتی را جهت ثبت نام اینگونه افراد مشخص و اعلام نماید تا حق این افراد ضایع نگردد .

 187. رضا فروردین ۹, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۴ - Reply
   

  به ما هم سبد کالا ندادند نه درامد بالا داریم
  نه ملک و ثروتی داریم
  اما از کسانی که گرفتند افرادی را می شناسم که خیلی وضع مالیشان بهتر از من است
  لطفاً رسیدگی کنید

 188. مژده فروردین ۹, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۶ - Reply
   

  سبد کالا مخصوص پولادار ها می باشد
  من که هرچی آدم مرفه اطرافم هست سبد کالا گرفتند
  ولی ما بیچاره ها نگرفتیم
  ممنون از این همه عدالت

 189. علی فروردین ۱۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۷ - Reply
   

  من تا ۸ ماه پیش که بیکار نبودم بیمه برام رد میشد ولی الان بیمه نیستم و احتمالاً همین دلیل مسخره باعث شده که سبد کالا به من تعلق نگیره
  با شعورهایی که متولی این توزیع ناعادلانه هستید!!!!
  الان بیمه نیستم ولی سوابق بیمه ام که هست و نشون میده که جزو بدبخت های این کشور ***** هستم…

 190. نگار سلطانی فروردین ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۷:۳۵ - Reply
   

  من دانشجو هستم پدر ومادرم فوت شدن دو جا کار میکنم باز شهریه ام به زور تامین میشه به من سبد کالا تعلق نگرفته اما به صاحب خانه ام که ۳ طبقه خانه دارد تعلق گرفته به این میگن عدالت معنای عدالت رو هم فهمیدیم

 191. حميد فروردین ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۵:۳۳ - Reply
   

  من از تمام برادرهام از نظر مالی ضعیف ترم و قابل مقایسه اصلا نیستم ولی چه توی طرح خوشه بندی چه توی سبد کالا منو این دولت پول دار تر تشخیص داده…..بیمه هم ندارم..پول بیمه ندارم که بیمه بشم….جالبه این عدالت

 192. شهرام آبان ۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۸ - Reply
   

  باسلام
  واقعا خجالت اوره برای دولت جناب دکتر روحانی که این همه گلیایه از مردم را میشنوند ولی هیچ اقدامی نمیکنند این همان مردم هستند که با یک اشاره به صحنه ها می ایند بدون هیچ سوالی واقعا درست است که این مردم برای یک سبد کالا که حق مردم است این گونه التماس کنند؟؟؟؟ اگر نمیتوانستید بدهید پس چرا فقط به یک سری داید وبقیه مردم مگر برای این مملکت نیستند ؟؟؟؟؟!!! تورو خدا یکم در خلوت خود فکر کنید و به داد این مردم خوب برسید که یک سری از این مردم به نان شب محتاج هستند ولی با مناعت زندگی میکنند

 193. مریم آبان ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۵:۲۵ - Reply
   

  باسلام پدرم بیکار و مریض است وتنها درامد ما یارانه است چرا سبد کالا بما تعلق نگرفته است

 194. زري آذر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۴ - Reply
   

  من تحت پوشش کمیته امدادم ولی بهم سبد کالا هیچ دوره ای تعلق نگرفته چرا؟

 195. بهنام دی ۱۸, ۱۳۹۳ در ۰۹:۰۰ - Reply
   

  عدالت نیست
  امید نیست
  فقط پارتی بازیه
  خجالت بکشند کسانی که تقسیم سبد کالا رو از ثروتمند شروع کردند تا شاید اگر اضاف اومد به فقرا بدن تازه جالب اینجاست که به اکثر فقرا هم نرسیده نووووووووش جانتان دولت مرررررردان

 196. بی نام بهمن ۷, ۱۳۹۳ در ۱۷:۲۱ - Reply
   

  چرا انقدر بی عدالتی؟؟؟؟؟؟ چراچراچراچراچرا؟؟؟؟؟۴

 197. حسین ر بهمن ۱۰, ۱۳۹۳ در ۲۱:۱۹ - Reply
   

  من و شوهرم که ماهی هزارتومان هم درامد نداریم جه کنیم خیر سرمون دانشجویم بدرمون دراومد با این بی عدالتی اعلام هم نمیکنند که سبد کالا به دانشجوها میدن بنهانی میگن که هیچکس نفهمه ای خدا تو بکو با این بی عدالتی جه کنیم

 198. احمد بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در ۰۹:۵۱ - Reply
   

  واقعا نامردیه
  کاش میشد فیلم بگیرم از زندگی ام تا ببینید در چه فلاکتی هستیم
  اونوقت اون گردن کلفتی که ۵-۶میلیون حقوق میگیره در عقب شاسی بلندشو باز میکنه سبد کالاهاشو میزاره پشت ماشینش میره

 199. محسن بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ در ۱۶:۲۶ - Reply
   

  فقط میتونم بگم عدالتی نیست من بیکارم و متاهل هستم و هیچ موقع هیچ چیز به من تعلق نگرفته افرین به این عدالت

 200. محمد بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ در ۲۳:۰۹ - Reply
   

  سلام واقعا خسته نباشید با این پخش کردن عادلانه سبد کالا این سبد کالا فقط به کسای که بالای دومیلیون میگیرن میرسه ولی ما که ماهانه ۷۰۰هزار میگیرم تعلق نمیگیره .فقط میگم واقعا متاسفم

 201. یازهرا بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱۴:۱۵ - Reply
   

  نمیدانم من هم مثل تمامی کسانی که پیام دادند به سوال بی جوابم میپردازم شاید اشتباه میکنم چون صدای مستحق فقط به گوش خداوند میرسد نه به گوش خلق ولی امید مارا به اد امه زندگی و گفتن کلمه این نیز بگزرد زنده نگه داشته است.ما عادت کردیم که برای گرفتن حقمان التماس کنیم خواهشمندم به داد مستحقان برسید من با دو فرزند و شغل ازاد همسرم که ۶ ماه از سال را تقریبا بیکار است زندگی میگزرانم اما کسی ه در ماه بالای ۱ میلیون حقوق دارد حق گرفتن یارانه و سبد کالا را دارد حقیقت اینست؟

 202. رحمان بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱۴:۲۴ - Reply
   

  اللهم عجل لولیک الفرج ، دیروز داشتم میخوندم در حکومت امام عصر عج اونقدر عدالت در دنیا وجود داره که افرادی که بدنبال صدقه دادن هستند نیازمندی رو برای اینکه بهشون صدقه بدهند پیدا نمی کنند ، به امید اون روز … العجل العجل یا صاحب الزمان ( البته العجل العجل گفتن ما نه بخاطر یارانه نگرفتن است)

 203. امید ازادی بهمن ۱۷, ۱۳۹۳ در ۰۹:۲۵ - Reply
   

  واقعا ناعادلانه است

 204. راهنمای نصب سانترال پاناسونیک بهمن ۱۸, ۱۳۹۳ در ۱۵:۳۱ - Reply
   

  چی هست که بخواد عادلانه باشه یا نا عادلانه

 205. مجتبي تيموري بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۵ - Reply
   

  من دانشجو بیکار متاهل هستم کمکم کنیید ممنون

 206. مجتبي تيموري بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۷ - Reply
   

  به من سبد کالا بدن دانشجو هستم

 207. ارجی بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱۳:۱۸ - Reply
   

  من فردی بیکار هستم بدون بیمه دارای همسر و فرزند با درامد روزانه ۳۰۰۰۰ هزار تومان انهم اگر کار کارگری ساختمانی باشد ولی سراغ دارم کسی که ماهیانه ۶۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان حقوق میگیرد و باکلی مزایا باز هم به وی سبد کالا تعلق میگیرد ولی به ما خیر چه عدالتی بابا اصلا ما ها تو لیست افراد این مملکت نیستیم

 208. فرزاد بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۳ - Reply
   

  با سلام بنده درآمدم ۵۰۰هزارتمنه دوقلو دارم ۶ماهه سبد کالا به ماتعلق نگرفته لطفا راهنمائی کنید ممنون

 209. مرتضی بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۳:۱۱ - Reply
   

  سلام
  آیا فرمی برای درخواست سبد کالا هست که پر کنی

 210. کوشکی بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۸:۰۹ - Reply
   

  پیرمرد۷۵ساله با۴نفرعایله بدون ریال درآمد سبد کالا نمیگیرد .ولی کارمند جوان با ۱بچه سبد کالا میگیرد.این بود عدالت وانصاف دکتر روحانی!!!!!!!!!!!!!!!!

 211. فرهمند بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۸ - Reply
   

  خداپدرومادر احمدی نژاد وبیامورزه تواون دوره مایه عدالتی حس کردیم اما الان نه….واقعلا تاسف داره درود بر کلیدوتدبیرت جناب روحانی…

 212. مریم بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۱ - Reply
   

  من با این وضع رایمو پس میگیرم خیلی ناراضی ام خیلی…….

 213. زیبا اسفند ۳, ۱۳۹۳ در ۱۴:۲۷ - Reply
   

  سلام مامان من مددجو کمیته امداد سرپرست خانواده سال نود سه سبد غذایی به مد د جو کمیته دادان به مامان من ندادان چرا اینجوری مامانم سر پرست چها نفره بهش سبد کالا تعلق نگرفته

 214. زیبا اسفند ۳, ۱۳۹۳ در ۱۴:۳۰ - Reply
   

  من سراغ دارم مد دجو کمیته فقط یه پیرزن با یه پیرمرده ۳۰۰ملیون سرمایه داره بهش سبد غذایی تعلق گرفته مددجو کمیته مامان من مددجو کمیته سرپرست ۴ نفر تعلق نگرفته واقعان این عدالت

 215. جواد اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱۵:۴۸ - Reply
   

  سلام ……من که خیلی داغونم دای عمو همسایه وغیره ماهی ۲ میلیون حقوقشونه .سبد کالاهمشوگرفتم .بعد من موندم این دولت باچه انصافی به اونا سبد کالا میدن بعد من وهم ردیفای من که بیکار هستند اجاره نشینم هستم .کرایه خونه هم زوری در میارم.سبد کالا تعلق نمیگیره.توروخدا این عدالته ….انشالا امام زمان(عج)زودتر ظهور کنه….صلوات….

 216. ادیب اسفند ۱۸, ۱۳۹۳ در ۱۶:۱۲ - Reply
   

  طرز توزیع سبد کالا اصلا منصفانه نیست چون پول دارا سبد کالا دریافت می کنند ولی مستضعف فقط می بینه مدلش می سوزه پولدار یارانه را برای دادن پول خلاف هاى ماشینش میده فردا پس فردا یارانه مستضعف بر اساس اطلاعات غلط یارانه هم قطع می کنند این اصلا عادلانه نیست لطفا توجه فرمایید

 217. حق خورده فروردین ۴, ۱۳۹۴ در ۲۱:۰۸ - Reply
   

  همش میگیداعتراض اعتراض..حالاکی رسیدگی میشه؟آیاواقعا امیدی هست.البت امیددست خداست..ولی خدا وکیلی بازسرکارمون نزارید.

 218. ناشناس فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در ۰۷:۵۹ - Reply
   

  سلا م متاسفانه نه خونه دارم نه ماشین در حال حاضر بیگار هم هستم صاحب ۲ فرزند میباشم و کل پول رهن خونم دو میلیون تومان میباشد اشخاصیو می ششناسم هم خونه دارند هم ماشین وهم در امد خوب، خجالت اور خواهشمندم رسیدگی کنید اسد رحمانی از کرج، ۰۹۳۰۶۴۶۴۲۱۵

 219. علی خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۴:۰۰ - Reply
   

  خواهش میکنم صدای این بی عدالتیها را به گوش تمام کسانی که دم از عدالت اسلامی میزنند برسانید، با حقوق ماهی ۶۰۰هزار تومان اگه اونا بتونن زندگی کنند به ما هم آموزش بدن تا ماهم زندگی کنیم،از بی عدالتیهای اینها به کی پناه ببریم؟دیگه کم آوردم میخوام اعضا بدنم رو بفروشم

 220. رضا خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۱۴:۱۱ - Reply
   

  سلام.متاسفم براتون.همتون فکرمیکنیدسبد دست پولدارهاست.صدای دهول ازدورخوش است.من قشرپولدارهستم ولی نه سبدگرفتم و نه یارانه.و همچنین کلی از آدمهای اطرافم که اوضاع مالی خوبی دارن هم هیچکدوم رو نگرفتن.حالا که ازبین شماضعیفهاچندنفریتون که نگرفتید همش میگید به قشرپولداااار دادن و به ما ندادن.چشاتون روبازکنید.کنترل اینهمه توضیع واقعا مشکله.سعی کنید فقط حرف نزنید.بلکه ازحقتون دفاع و عمل کنید

 221. زهرا تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۱۷:۱۰ - Reply
   

  من و خانوام از حقی که تو این دولت ازمون خورده شده نمیگذریم
  از هسته ای و چاپلیستون واسه امریکا تا همین ۳و۴ کیلو برنج وروغنتون
  روز قیامت باید جوابگوی این قشر ضعیف باشید اقای روحانی
  دیدار به ان روز

 222. میلاد تیر ۲, ۱۳۹۴ در ۲۳:۳۲ - Reply
   

  این دولت در توزیع عادلانه درآمد افتضاحه.پدر بنده بازنشسته هست.!ولی…

 223. اصغر علی غنی تیر ۳, ۱۳۹۴ در ۰۱:۰۷ - Reply
   

  سلام پدر من یک ماشین پیکان دارد که با آن از ساعت ۳ صبح تا ۱۲شب کار میکند البته این هم بگم که حتی نهار هم نمی خورد این است عدالت اقای روحانی

 224. م تیر ۵, ۱۳۹۴ در ۰۹:۵۰ - Reply
   

  سلام بنده تا حالا سبد کالا نگرفتم این چند سری دارن میدم ولی هیچی نگرفتم لطفا پیگیری کنید زن و بچه دارم حقوقم ۴۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد خیلی سخته …..

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
1 - Copy
جوری که شهرداری کرج نمک پاشی میکنه + عکس
photo_2019-01-16_06-23-10
سایپا قیمت پراید را دوباره افزایش داد + جدول قیمت جدید
photo_2019-01-16_06-34-45
اقدام ارزشمند پلیس کرجی + تصاویر
سربازی
معافیت از سربازی با ۳ خواهر
n83174229-72785403
پیکر سرتیم گارد امنیت هواپیمای ۷۰۷ در ساوجبلاغ تشییع شد
بایرام محمودی
سرشماری وحوش ساوجبلاغ با پهپاد انجام شد
photo_2019-01-16_06-41-05
سرپرست بازرسی شهرداری گرمدره منصوب شد
31538
بالن مدیریت بحران در البرز به آسمان رفت
82697946-71930852
آماده باش دستگاه های اجرایی استان در پی ورود سامانه بارشی سرد
taban2
تاریخ پرواز مشهد – کرج و بالعکس تغییر یافت
n83173474-72784143
اراضی محوطه تاریخی موشه لان تپه البرز از دست متصرفان آزاد شد
13971024001043_Test_PhotoI
از کاخ ۶۰۰۰ متری آقای بانکدار تا ویلای لوکس فوتبالیست معروف
13971026000562_Test_PhotoN
رفتار «بچه پولدارهای تهرانی» سوژه واشنگتن پست شد + عکس
IMAGE11547625286602
سارقان حرفه ای منزل در البرز به دام افتادند
تشییع شهید
پیکر خلبان بوئینگ ۷۰۷ در کرج تشییع شد
n83172953-72783153
مردم انقلابی ایران ۲۲ بهمن دشمنان را مایوس می کنند
photo_2019-01-16_07-11-36
شهردار کمالشهر استعفا کرد / شورای شهر پذیرفت
گوشت قرمز و نان سفید افزایش دهنده ریسک ابتلا به سرطان روده
گوشت قرمز و نان سفید افزایش دهنده ریسک ابتلا به سرطان روده
منشا بیماری MS چیست؟
منشا بیماری MS چیست؟
آپنه خواب ابتلا به نقرس را افزایش می دهد
چرت روزانه، خطری جدی برای سلامت مغز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال