تارخ انتشار: یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
کد خبر : 40290
چاپ خبر
بازدیدها: 931

مسابقات بوكس بين‌ المللي ازبکستان و روسيه

مظاهری و دلاوری با کسب مدال برنز به کار خود پایان دادند

بوکس

کرج رسا: علیم مظاهری در ازبکستان برنز گرفت، جاسم دلاوری هم برنز مسابقات روسیه را به گردن آویخت و گل‌ آرا و عراقی هم به فینال مسابقات روسیه رسیدند.

به گزارش کرج رسا، روز شنبه (۲۷ اردیبهشت) و در مرحله نیمه نهایی مسابقات بین‌ المللی بوکس ازبکستان، علی مظاهری مقابل حریفی از کشور میزبان قرار گرفت و در حالی که رقیب از حمایت تماشاگران و توجه خاص داوران بهره می‌برد با قبول شکست از رسیدن به فینال باز ماند و به مدال برنز این دوره از رقابت‌ها در وزن ۹۱ کیلوگرم رسید.

همچنین مرحله نیمه نهایی مسابقات بوکس بین‌ المللی روسیه صبح شنبه برگزار شد که طی آن ۳ نماینده ایران بر روی رینگ رفتند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم فروتن گل آرا موفق شد حریف قدرتمند خود از مولداوی را شکست دهد و با شایستگی به دیدار نهایی صعود کند. گل آرا در فینال به مصاف رقیبی عنوان‌ دار از روسیه خواهد رفت.

در وزن ۷۵ کیلوگرم جهانگیر عراقی با برتری مقابل دیگر نماینده کشور مولداوی جواز حضور در فینال را کسب کرد. عراقی در فینال به مصاف قهرمان المپیک از قزاقستان خواهد رفت.

در وزن + ۹۱ کیلوگرم جاسم دلاوری در دیداری نفس‌گیر طی ۳ راند مقابل حریف نیرومند قزاقستانی خود مبارزه‌ای جانانه را ارائه داد و در حالی که مجموع امتیازات هر ۳ داور در پایان مبارزه مساوی اعلام شد، اما متاسفانه در نهایت داوران رای به برتری نورجان بکزاتوف قزاق دادند تا دلاوری در عین شایستگی و برتری به مدال برنز قناعت کند.

 

 

 

 

سایت رسمی فدراسیون بوکس

 

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کرج رسا