تارخ انتشار: سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹
کد خبر : 26069
چاپ خبر

نامه سرگشاده به «جان کری» و ناقضین حقوق بشر

جان کری9

کرج رسا: جنایات فراوان و خیانت های آشکار دولت آمریکا امروزه برای هیچ انسانی در سراسر جهان پوشیده نیست و همه ملت ها می دانند که دولت آمریکا برای رسیدن به اهدافش از هیچ جنایتی روی گردان نیست تا به مقاصد شوم و ضد بشری و استکباری خودش برسد.

به گزارش کرج رسا به نقل از انقلاب نیوز، جنایات فراوان و خیانت های آشکار دولت آمریکا امروزه برای هیچ انسانی در سراسر جهان پوشیده نیست و همه ملت ها می دانند که دولت آمریکا برای رسیدن به اهدافش از هیچ جنایتی روی گردان نیست تا به مقاصد شوم و ضد بشری و استکباری خودش برسد.

 

آمریکا حق ندارد درباره حقوق بشر حرف بزند.

ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (مدظله العالی)

” نامه سرگشاده به مسئولان دولتی آمریکا و ناقضین حقوق بشر ” گزارشی است مستند که برای بیشتر آشکار نمودن چهره جنایتکار و ضد بشری آمریکا تهیه شده است و نامه ای است سرگشاده خطاب به دولتمردان جنایتکار آمریکا که از ناقضین حقوق بشر در سراسر جهان هستند اما ماسک مدافع حقوق بشری بر چهره سفاک خود زده اند و هر روز به بهانه دفاع از حقوق بشر جنایت هایی را در سراسر جهان و در کشور های مختلف مرتکب می شوند که قلم از نوشتن آنها شرم دارد.

شرح این نامه سرگشاده به شرح زیر می باشد:

جناب آقای جان کری وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا

با سلام

گویا وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود با دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران مسئولان ایران را متهم به نقض حقوق بشر کرده است! جالب است که شخص شما و خانم عذرا ضیاء شهروند هندی که تابعیت آمریکایی دارد حرف از حقوق بشر میزنید!

صحبت های شما و خانم ضیاء استماع شد حال لازم دیدیم جهت هر چه بیشتر آشکار شدن جنایات دولت مردان آمریکا مطالبی را مستند و به صورت خلاصه بیان کنیم البته قبل از بررسی جنایات سردمداران دولت آمریکا ، مروری خواهیم داشت بر کلام نورانی و نافذ حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه که در وصیت نامه سیاسی الهی خود فرمودند ” آمریکا این تروریست بالذات دولتی است که سرتاسر جهان را به آتش کشیده و هم پیمان او صهیونیست جهانی است که برای رسیدن به مطامع خود جنایاتی مرتکب می شود که قلمها از نوشتن و زبانها از گفتن آن شرم دارند؛ و خیال ابلهانه “اسرائیل بزرگ “! آنان را به هر جنایتی می کشاند.”

مدعیان حقوق بشر و جناب آقای جان کری؛

آمریکایی ها که خود وضعیت نابسامانی در زمینه حقوق بشر دارند حتی در گزارش های داخلی حاضر به اشاره کردن به واقعیات آمریکا نیستند، چطور به خود اجازه می دهند به شکلی غیرمسوولانه از حقوق بشرکشورهای دیگر انتقاد کنند؟

دولت آمریکا در رسوایی شنود اطلاعاتی در سال گذشته دست داشته که زبانزد کشورهای جهان است ،مردم آمریکا در داخل و ملت های دیگر از این اقدامات دولت آمریکا ابراز انزجار کرده اند و کمتر فردی در جهان خود را از این جاسوسی های اطلاعاتی آمریکا مصون می داند.

از دیگر موارد نقض حقوق بشر در آمریکا مرگ ۱۳۷ نفر در سال گذشته در ۳۰ حادثه تیراندازی بزرگ در سراسر آن کشور است چه کسی باید این فاجعه انسانی را سر و سامان دهد. در آمریکا نزدیک به دو میلیون نفر زندانی هستند و افراد زیادی در زندان های انفرادی بسر می برند و هیچ فردی به داد آنها نمی رسد و فریاد حقوق بشری نمی زند ، جدا از این افزایش نرخ بی خانمانها تا ۱۶ درصد، افزایش بکارگیری کودکان در کارهای سخت و و بکارگیری زندانیان در معادن و تا حد مرگ کار کشیدن از آنها که به وفور قابل مشاهده است.

در آمریکا انتخابات ریاست جمهوری تنها یک بازی برای ثروتمندان است و آنهایی می توانند در جمعیت آمریکایی نفوذ کنند که ثروت بیشتری دارند، نزدیک به ۸۰ درصد از مردم که درآمد زیادی ندارند به طور طبیعی در سیاست هم نفوذی ندارند و خودبخود ثروتمندان با نفوذ در انتخابات حرف اول را می زنند. تبعیض نژادی بخش مهم دیگر نقض حقوق بشر در آمریکا در سال گذشته میلادی بیش از ۱۳۰ آفریقایی بدون اسلحه فقط بدست ماموران پلیس آمریکا کشته شده اند.

اینها بخش کوچکی از نقض حقوق بشر بود که مستقیم توسط مسئولان آمریکایی صورت گرفته است.تحریم دارو و لوازم صنایع هوایی ایران ، حمایت از تروریست های تکفیری در عراق و سوریه ، دخالت در امور داخلی دیگر کشورها ، کشتار مردم بی گناه در کشورهای مسلمان ، از جمله موارد دیگر و مهم نقض حقوق بشر توسط مسئولان آمریکایی است که هیچ گاه برای آن پاسخی نخواهند داشت.

 

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/42221_718.jpg

علیرضا جعفرزاده از سران گروهک تروریستی سازمان منافقین در تلویزیون دولتی آمریکا

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/37453_454.jpg

عبدالمالک ریگی از سرکرده گروهک تروریستی جند الشیطان در تلویزیون دولتی آمریکا

آقای وزیر خارجه دولت آمریکا ، برخورد دو گانه شما با موضوع حقوق بشر آبرویی برای سردمداران دولت ایالات متحده آمریکا باقی نگذاشته است.دولت شما گروهک منافقین را در حالی از لیست گروه های تروریستی خارج کرد که طبق اسناد موجود فرقه رجوی دستش به خون بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در ایران آلوده است.

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/53_1393908117.jpg

حمایت چهار تن از اعضاء کنگره آمریکا از سرکرده گروهک تروریستی منافقین بهمن ۹۱

بعد از بررسی های به عمل آمده مشخص شد جلب رضایت اعضای کنگره و مسئولان سابق آمریکا که همچنان از نفوذ در دولت و کنگره برخوردار هستند راز موفقیت گروهک تروریستی منافقین برای خروج از فهرست گروه های تروریستی بوده است. روزنامه انگلیسی گاردین ، به افشای برخی اسامی در این رسوایی پرداخته و از جمله افرادی که از آن‌ها نام می‌برد الیانا روس لیهنتن رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا است که براساس تحقیق مذکور ۲۰ هزار دلار از یک گروه مرتبط با منافقین دریافت کرده است.

شما ضمن حمایت از گروهک منافقین ، بعد از سازماندهی جریانات القاعده در پاکستان و افغانستان از اوباشی به نام عبدالمالک ریگی حمایت کردید تا او را به بخشی از جریان معارض با انقلاب اسلامی تبدیل کنید.

جنایتکار شرق ایران را در تلویزیون دولتی (صدای آمریکا) به عنوان رهبر جنبش مقاومت مردمی ایران معرفی کردید! با پشتیبانی لجستیکی و اطلاعاتی تیم تروریستی جند الشیطان را پرورش دادید.

تئوریسین های سازمان سیا و کارشناسان امنیتی وزارت خارجه شما به دنبال نا امن کردن مرزهای ایران بعد از یوم الله ۹ دی سال ۸۸ بودند. اسنادی در اختیار داریم که نشان میدهد گروهک تروریستی پژاک ، جند الشیطان ، کوموله ، منافقین ، حزب تضامن ، به دنبال یک اغتشاش و درگیری گسترده مسلحانه بودند که به لطف خدا و هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی این فتنه پیچیده در نطفه خفه شد.

پس از دستگیری عبدالمالک ریگی در ۴ اسفند ۸۸ بخشی از نقشه شوم آمریکایی برای بی ثبات کردن ایران فاش شد ، دیدار ریگی با فرستاده ویژه آمریکا در قرقیزستان به دلیل بازداشت او توسط سربازان گمنام  امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هیچ گاه انجام نشد و هیچ کس نمیداند ریچارد هالبروک نماینده ویژه اوباما که قرار بود با ریگی دیدار کند چطور چند ماه بعد در یک جلسه با وزیر وقت امور خارجه آمریکا (خانم کلینتون) دچار عارضه میشود و چند روز بعد فوت میکند!

از موارد قابل اشاره در این نامه سرگشاده تجاوز هوایی ارتش ایالات متحده در بهار سال ۵۹ است که با نقض هوایی جمهوری اسلامی ایران وارد طبس شد ، البته این نقض آشکار به افتضاخی بزرگ برای آمریکایی ها تبدیل گردید.شما چگونه از حقوق بشر حرف میزنید در حالی که خودتان بزرگترین ناقض حقوق بشر و صادر کننده تروریسم به جهان هستید؟

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/41414141.jpg

هواپیمای متلاشی شده متجاوزین آمریکایی در صحرای طبس ۵ اردیبهشت ۵۹

حقوق بشر برآمده از تفاسیر دولتمردان آمریکا همواره بر این قانون استوار بوده است، جنگیدن برای رسیدن به صلح! و در این راه استفاده از بمب های اتمی بر علیه مردم بی دفاع ژاپن و بمب های ناپالم در ویتنام برای رسیدن به هدف کثیف صلح از منظر آمریکایی ها ، وسیله ای برای رسیدن به هدف است.

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/1882386_632.png

حمایت از سران فتنه و اوباش ضد انقلاب در فتنه آمریکایی اسراییلی سال ۸۸

جناب وزیر خارجه آمریکا کشتار کودکان بی گناه در پاکستان توسط پهبادهای آمریکایی را چگونه توجیح میکنید؟ گوانتانامو ، ابوغریب ، ویتنام ، هیروشیما ، عراق ، پاکستان ، افغانستان و هزاران جنایات دیگر دولت آمریکا در تاریخ بشریت ثبت شده است ، آیا با این همه اسناد متقن و غیر قابل انکار باز هم میتوانید دم از حقوق بشر بزنید.

یک سوال اساسی و آن هم اینکه اصولا سردمداران کاخ سفید به بشریت اعتقادی دارند؟ آیا حمایت گسترده شما از رژیم جعلی اشغالگر قدس نقض حقوق میلیون ها فلسطینی نیست؟

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/446042_437.jpg

کشتار مردم بی دفاع پاکستان با پهبادهای آمریکایی به دستور ژنرال های پنتاگون

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/+%C2%BC+%C2%BC.jpg

در ۱۷ جولای ۱۹۴۴ بمباران مردم غیر نظامی توسط هواپیماهای P-38 آمریکا در ویتنام

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/news-634775124177747868.jpg

شکنجه تخته آب توسط ماموران امنیتی آمریکا – نقض آشکار حقوق بشر

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/78.jpg

زندانیان گوانتانامو در دست ناقضین حقوق بشر آمریکایی

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/414233_688.jpg

شکنجه های نوین توسط ماموران امنیتی و روان شناسان آمریکایی

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/abu%20ghraib%20abc%20a.jpg

سربازان آمریکایی خوشحال از کشتار مردم بی گناه در عراق و افغانستان

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/88.jpg

میریام کری مادری که قربانی تخیلات پلیسی نیروهای گارد امنیتی کاخ سفید شد!

در اسپانیا اگر شواهدی از طریق شنود مکالمات تلفنی به دست بیاید قضات دادگاه‌ها آن را باطل اعلام می‌کنند و آن شواهد قابل قبول نیست. اما در آمریکا این شواهد قابل قبول است. آن‌ها در دادگاه‌های آمریکا شواهدی را می‌پذیرند که اصلا جایشان در دادگاه نیست. به شما اصلا نمی‌گویند که منبع این شواهد کجاست و چه کسی آن را تهیه کرده است.

دادگاه حتی شایعات را هم می‌پذیرد. همه این‌ها تحت لوای “امنیت ملی” صورت می‌گیرد که هیچ مبنایی برای این کار وجود ندارد! زندان گوانتانامو درکوبا و زندان بگرام در افغانستان از مواردی است که این سازمان مدافع حقوق بشر به موارد نقض حقوق بشر در آن‌ها از سوی امریکا اشاره کرده است. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا وعده داده بود که این زندان‌ها را تعطیل خواهد کرد اما از موعد تعطیل‌شدن این زندان‌ها گذشته است و هنوز صدها زندانی در آنجا باقی مانده‌اند.

و اما جناب آقای جان کری بر میگردیم به چند سال قبل:

ممکن نیست نام دیوید کورش را به یاد نداشته باشید.او و علاقه مندانش به دلیل مخالفت با هم حزبی شما زنده زنده در آتش سوختند؟

دیوید کورش، رهبر داوودی‌ها و معترض به سیاست‌های کاخ سفید بود. کورش در برنامه‌های تبلیغاتی خود علیه کاخ سفید صحبت می‌کرد و با مقایسه عدالت پس از ظهور مسیح با وضع موجود در آمریکا سیاست‌های حاکمان آمریکا را به چالش می‌کشید و آنها را در تضاد با خواسته‌ های مسیح اعلام می‌کرد.

مشی اعتراضی او که آمیخته با اعتقادات مذهب مسیحی بود و برای اهالی ایالت تگزاس که مسیحیان متعصبی هستند بسیار جذاب بود. گرایش مردم منطقه به فرقه داوودیه رفته رفته برای دولت کلینتون ایجاد مزاحمت کرد.

به دستور مستقیم بیل کلینتون هواداران این فرقه مذهبی که به نحوه برخود حکومت در محلی تحصن کرده بودند با محاصره تانک های ارتش آمریکا ، زنده در آتش سوزانده شدند.

رسانه‌های آمریکایی پس از این واقعه با نادیده گرفتن برخورد وحشیانه نیروهای امنیتی با عده‌ای از اعضای یک فرقه مذهبی بیشتر به دنبال نشان دادن آخر و عاقبت مقابله و ایستادگی در برابر خواست مقامات امنیتی بودند.

بدین ترتیب در این حادثه اعمال و تصمیمات ضد انسانی مسئولین امنیتی کاخ سفید که یقه‌دران و واویلاگویان همیشگی حقوق بشر بوده و هستند؛ از چون و چرای مردم دور نگه داشته شد.

رهبر معظم انقلاب در خصوص جنایات آمریکایی در برخورد با این فرقه مذهبی فرمودند: “در خود آمریکا در زمان دولت همین حزب دموکرات، در زمان ریاست جمهورى شوهر همین بانوئى که حالا اظهار نظر می‌کند (هیلاری کلینتون)، هشتاد و چند نفر از وابستگان فرقه داودى را زنده زنده در آتش سوزاندند.

این که دیگر جاى انکار نیست. همین حضرات، همین دمکرات‌ها این کار را کردند. فرقه‏ داودیها به قول خودشان دیویدى‏ها- به دلیلى مورد غضب دولت آمریکا قرار گرفتند و به منزلى رفتند و در آنجا متحصن شدند. هر چه کردند، بیرون نیامدند. اینها خانه را آتش زدند و هشتاد تا مرد، زن، بچه تو این خانه، زنده زنده سوختند. شما حقوق بشر می‌فهمید یعنى چه؟! به نظر من این مسئولان و سیاستمداران اروپائى و آمریکائى قدرى بایستى شرم و حیا را هم براى خودشان وظیفه بدانند.”

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/13920130142613655403853.jpg

در صبح یکشنبه ۲۸ فوریه ۱۹۹۳ حمله نیروهای امنیتی به محل اقامت اعضای فرقه داوودیه رخ داد

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/13920130142407293403814.jpg

نیروهای امنیتی تحت فرمان رییس جمهور بیل کلینتون در مقابله با افراد غیر نظامی جنایت کردند

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/115.jpg

یورش ماموران امنیتی به شهرک ویکو (Waco) در ایالت تگزاس ، بدستور دادستانی آمریکا

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
57538191
افزایش قیمت مسکن قابل پیش بینی بود
پول 8
حذف ۸ دهک از دریافت یارانه و افزایش یارانه مستمندان
636308005722581338
ماموران ما سلاح جنگی نداشتند/ ماجرای کشته سازی ها مشکوک است
آیا اپل باعث کاهش سرعت آیپد‌های قدیمی هم شده است؟‌ + عکس
آیا اپل باعث کاهش سرعت آیپد‌های قدیمی هم شده است؟‌ + عکس
دلیل فوت دختر دروازه بان فوتبال ایران چه بود؟
دلیل فوت دختر دروازه بان فوتبال ایران چه بود؟
میوه با پوست یا بدون پوست؛ کدام بهتر است؟
میوه با پوست یا بدون پوست؛ کدام بهتر است؟
خودروی برقی با نمایشگرهای واقعیت مجازی از راه رسید
خودروی برقی با نمایشگرهای حقیقیت مجازی از راه رسید
عبور از ایستگاه تشنج ...
عبور از ایستگاه تشنج …
ال جی، سامسونگ یا هواوی؛ برند بعدی مشمول طرح رجیستری؛ گوشی‌های دست دوم هم ثبت می‌شوند
ال جی، سامسونگ یا هواوی؛ برند بعدی مشمول طرح رجیستری؛ گوشی‌های دست دوم هم ثبت می‌شوند
کف قیمت ماهانه اینترنت کاهش یافت/ اصلاح تعرفه جدید اینترنت خانگی + جدول قیمت
کف قیمت ماهانه اینترنت کاهش یافت/ اصلاح تعرفه جدید اینترنت خانگی + جدول قیمت
یائسگی مردان
یائسگی مردان
چرا همیشه خسته‌ام!
چرا همیشه خسته‌ام؟
عتیقه ژاپنی در پایتخت +عکس
عتیقه ژاپنی در پایتخت + عکس
رندری از موتو ای ۵ ، اولین موبایل موتورولا با حسگر اثر انگشت در پنل پشتی منتشر شد
رندری از موتو ای ۵، اولین موبایل موتورولا با حسگر اثر انگشت در پنل پشتی منتشر شد
اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص درگیری مربی تیم ملی
اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص درگیری مربی تیم ملی
ژله و پاستیل اثری بر استحکام استخوان‎ها دارد؟
ژله و پاستیل اثری بر استحکام استخوان‎ها دارد؟
اسرار دیوانه ترین لامبورگینی دنیا +عکس
اسرار دیوانه ترین لامبورگینی دنیا +عکس
با گوشی HTC U11 EYEs بیشتر آشنا شوید؛ محصولی برای عاشقان سلفی + عکس
با گوشی HTC U11 EYEs بیشتر آشنا شوید؛ محصولی برای عاشقان سلفی + عکس
دردهایی که در کمین پشت میز نشینان است!
ترفندهای شگفت انگیز برای لاغری پشت میزنشین ها
خوردن رتیل ، عقرب، ماهی و عنکبوت زنده و خام برای کری خوانی! +عکس
خوردن رتیل ، عقرب، ماهی و عنکبوت زنده و خام برای کری خوانی! +عکس
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا