تارخ انتشار: شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۴
کد خبر : 37277
چاپ خبر
بازدیدها: 967

نتایج عجیب هندبال عربستان وارد گینس شد + عکس

نتایج عجیب هندبال عربستان وارد گینس شد

کرج رسا: در رویدادی بی‌سابقه در مسابقات هندبال جهان، نتایج دو مسابقه از لیگ عربستان بین تیم‌ های هندبال “الصفا” و “الجیل” که با نتیجه ۱۱۳ بر ۱۴ و “مضر” و “العداله” که با نتیجه ۹۳ بر ۲۹ به پایان رسید، در رکوردهای گینس ثبت شد.

به گزارش کرج رسا به نقل از العالم، این دو مسابقه در دور پایانی رقابت های لیگ هندبال عربستان، روز جمعه گذشته برگزار شد.

پس از قهرمانی تیم الاهلی در لیگ هندبال عربستان، دو تیم الصفا و مضر که قهرمانی را از دست داده بودند، پیش از آخرین مسابقه خود هم امتیاز بودند و برای کسب امتیاز بیشتر و دستیابی به جایگاه بالاتر، نیاز به زدن گل های بیشتری به حریفان خود داشتند. مسابقه تیم های مضر و العداله به طور طبیعی در جریان بود، تا این که خبر به ثمر رسیدن گل های زیاد در مسابقه الصفا و الجیل به گوش بازیکنان مضر رسید و هر دو مسابقه به جشنواره گل تبدیل شد.

 

نتایج عجیب هندبال عربستان وارد گینس شد

تابلو اعلام نتایج مسابقه تیم های الصفا و الجیل؛ ۹۳ گل در برابر ۱۲گل!

 

روزنامه “الحیات” با اعلام این خبر نوشت: به گفته منابع آگاه، داور مسابقه هندبال دو تیم “الصفا” و “الجیل” ثبت گل ها را در برگه ویژه مسابقه متوقف کرد زیرا این برگه ظرفیت بیش از ۴۱ گل برای هر نیمه از بازی را نداشت و به همین علت مسئولان برگزاری این مسابقات مجبور شدند از برگه های اضافی استفاده کنند.

“ترکی الخلیوی” رئیس فدراسیون هندبال عربستان نیز در تماس با الحیات در این خصوص گفت: تا بررسی گزارش داوران این دو بازی و بررسی دقیق جوانب امر، نمی توان هیچ تصمیمی در این خصوص اتخاذ کرد.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کرج رسا