تارخ انتشار: یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸
کد خبر : 41478
چاپ خبر

پشت پرده سناریو قبح زدایی عفت جوانان ایرانی؛

پادوی طرح ضد اخلاقی سرویس اطلاعاتی انگلستان کیست؟

Untitled-1

کرج رسا: مسیح علی‌ نژاد به شدت مروج فمینیسم است. وی که از همسرش طلاق گرفته است با برخوردی قهر آمیز تمام شرع مقدس و قوانین اسلامی را مورد هجمه قرار داده است.

با افشای پشت پرده سناریوی ناکام سرویس جاسوسی انگلیس در راه اندازی کمپین علیه مقدسات با نام “آزادی های یواشکی زنان در ایران” در فیس بوک به منظور قبح شکنی و حیازدایی از جامعه از سوی سرویس اطلاعات خارجی انگستان MI6 طراحی و کار میدانی آن به یکی از عوامل این سرویس به نام معصومه قمی (مسیح علی نژاد) همکار سابق رسانه های زنجیره ای اصلاح طلب سپرده شده است. حال به منظور معرفی هر چه بیشتر این ضد انقلاب فراری لازم است مروری بر گذشته و آخرین تحرکات سیاسی وی داشته باشیم.

مسیح علی نژاد از عوامل ضد انقلاب و سرویس‌های جاسوسی غربی که در ایام فتنه با اکانت oxford girl در شبکه به اصطلاح اجتماعی توییتر در جهت به مخاطره انداختن امنیت کشور فعالیت می‌کرد، بارها با خدمات رسانی به اربابان آمریکایی و انگلیسی خود سعی کرد رضایت آنها را برای گرفتن اقامت دائم در غرب جلب کند.دانشگاه سواز که با هدف پرورش نیرو های امنیتی انگلیس در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده در سال ۱۳۸۹ از میان درخواست های سیزده خبرنگار ایرانی مقیم اروپا و آمریکا با پذیرش چهار نفر موافقت کرد. دانشگاه سواز که با عنوان «مرکز عالی مطالعات شرقی- آفریقایی دانشگاه لندن» فعالیت می کند، محلی برای تربیت دیپلمات ها و نیروهای امنیتی انگلیس در حوزه های فرهنگ، زبان، سیاست و تاریخ کشورهای مستعمره انگلیس است.

DDDDD

مسیح علی نژاد در کنار مهدی پرپنچی مجری BBC

 

سال ۸۸  دستگاه امنیتی انگلیس موسوم به MI6 با انتشار اطلاعیه ای در دانشگاه سواز از دانشجویانی که به زبان های عربی، فارسی، چینی و اردو مسلط هستند خواست برای فعالیت در این دستگاه خود را به مرز آمادگی های لازم برسانند.بر اساس این گزارش از ایران تا کنون خبرنگارانی چون حسین درخشان، مسیح علی نژاد، پرستو دوکوهکی و لیلا خدا بخشی در این دانشگاه تحصیل کرده اند.

UntAAitled

مسیح علینژاد در کنار پیام اخوان عنصر موثر سازمان منافقین

این دانشگاه دارای یک دپارتمان رسانه به نام دانشکده مطالعات شرق‌شناسی و آفریقا شناسی است که ایرانیان مرتبط با این دانشگاه در این دانشکده آموزش‌های لازم را می‌بینند. رئیس گروه رسانه این دانشگاه خانم “آنابل سر برنی” است که دارای تابعیت ایرانی _ انگلیسی می باشد. همسر ایرانی وی در حال حاضر مشغول تدریس در دانشکده های علوم ارتباطات ایران است. آنابل سربرنی نیز برای شرکت در همایش ها و برگزاری کلاسهای آموزشی سفر های متعددی به ایران داشته است.

علی‌نژاد پس از خروج از کشور ضمن دیدن آموزش‌های تکمیلی جاسوسی در دانشگاه آکسفورد، ماموریت جدیدی از سوی MI6 به وی ابلاغ می‌شود که طی آن وی باید با اکانتOXFORDGIRLدر شبکه اجتماعی توییتر به هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات داخل ایران بپردازد.مسیح علی‌نژاد پس از شکست سنگین فتنه در ۹ دی با دریافت ماموریت جدید خود از سوی سرویس جاسوسی انگلیس، وظیفه کشته‌ سازی و پیگیری کشته‌شدگان فتنه را بر عهده می‌گیرد. وی با پشتیبانی MI6 و گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کند تا تلفنی با خانواده کشته‌ شدگان فتنه مصاحبه کرده و ضمن تحریک آنان به مقابله با نظام، به مظلوم‌ نمایی فتنه‌ گران می‌پردازد.

در راستای همین ماموریت جدید، وی دیدار ویژه‌ای با احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران انجام داد که طی آن به اصطلاح، حقوق از دست رفته فتنه‌ گران را پیگیری کند.علی‌نژاد در خارج از کشور با ربع پهلوی نیز ارتباط برقرار کرد تا شاید گوشه‌ای از دلارها و طلاهای به غارت برده خاندان پهلوی از کشور نیز به او برسد.

UntitlCed

مسیح علی نژاد در کنار ربع پهلوی – انگلستان

مسیح علی‌نژاد به شدت مروج فمینیسم است. وی که از همسرش طلاق گرفته است با برخوردی قهر آمیز تمام شرع مقدس و قوانین اسلامی را مورد هجمه قرار داده و تصور می کند همه چیز اگر آن طور که او فکر می کند اتفاق بیفتد آن وقت بدون اشتباه است.به طور نمونه وی حتی زنان نماینده را در سفرهای خارجی به داشتن رفتارهای معقول تر تشویق می کند و عکس العمل منفی آنها را در برابر مشروبات الکلی مورد تمسخر قرار می دهد. علی نژاد، دائما در حال مقایسه مردم ایران با کشورهای غربی است و جالب این جاست که تیغ تیز انتقاداتش را همواره روی صورت مردم خودش هم می کشد.

 

Untitled

حرکات موزون علی نژاد در منزل یکی از دوستانش

جوجه اردک زشت در خیال خام خود غرب را این گونه برای خود توصیف کرده بود که بهترین امکانات در قبال وطن فروشی در اختیارش گذاشته میشود و برای رسیدن به این مقصود از هیچ اقدام عملی علیه مملکت خود دریغ نکرد.علی رغم اینکه علی نژاد، یک نوکر حلقه به گوش بود، هر زمان درخواست اقامت دائم داد با پاسخ منفی مواجه شد و پیش از رسیدن جلوی در سفارتخانه عذر وی را خواسته و با تحقیر و فلاکت ویزایش را باطل میکردند.فشار جدایی از همسرش و فشار تنهایی و فلاکت در غرب باعث شد سرانجام این عامل رسانه‌ای و جاسوسی با یک ضد انقلاب دو رگه، با ۲۰  سال تفاوت سنی، ازدواج کند و این مشکل بغرنج خود را حل نماید!

کامبیز فروهر روزنامه‌ نگار و بازیگر ضدانقلابی هالیوود، دارای ملیت انگلیسی و عضو هیئت موسس انجمن بین‌المللی روزنامه‌ نگاران ایرانی مقیم خارج کشوراست که ساکن آمریکا می‌باشد. وی عضو جریانی است که آشکارا قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی با عملیات مسلحانه و تروریستی را دارد. علی نژاد در سال ۲۰۱۰ به سفارش سازمان جاسوسی MI6 به همراه تعدادی دیگر از افراد ضد انقلاب ساکن انگلستان بنیاد ایران ندا را تاسیس کرد تا در کنار جاسوسی بتواند جریان حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی را فعال کند.علی نژاد برای امرار معاش خود در خارج از کشور به شگرد قدیمی و پیش‌پا افتاده گروهک تروریستی منافقین که همانا تخلیه تلفنی می‌باشد، روی آورده است. جایگاه فعلی او چندان محکم نیست زیرا او به زعم دوستان همفکرش یک خبرنگار متوسط است که جز نوشته های احساسی نمی توان انتظاری از او داشت بنابراین با توجه به این رویکرد تکاپوی او برای بقا در حاشیه امن دشمنان شناخته شده مردم ایران موضوع عجیبی نیست.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا