تارخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
کد خبر : 203929
چاپ خبر

پرسپولیس ۲ – الهلال ۲؛ پایان رویای آسیایی

photo_2017-10-17_17-43-29

پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال با نتیجه ۶ بر ۲ به کار خود خاتمه داد و به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا خاتمه داد.

به گزارش کرج رسا به نقل از ورزش سه، شکست سنگین ۴ بر ۰ در دیدار رفت با تلاش پرسپولیس برای تغییر نتیجه بازی همراه بود؛ اما حتی زدن ۲ گل نیز برای ثبت معجزه کافی نبود و خریبین نیز توانست بار دیگر برای پرسپولیس با گلزنی خود دبل کرده و تساوی دو بر دو را برای پایان کار سرخپوشان تهرانی رقم بزند.
استادیوم: سلطان قابوس مسقط

اخطار

محمد انصاری (دقیقه ۲۵) از پرسپولیس

پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان ( دقیقه ۶۵، بشار رسن)، وحید امیری، علی علیپور ( ۱+۹۰، سیامک نعمتی) و گادوین منشا
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

الهلال عربستان

عبدالله معیوف، اوسامه هوساوی، محمد جحفلی( الخیبری ۷۲)، محمد البورایک ( عبدالله الزوری ۶۱)، یاسر الشهرانی، الحافظ، نیکولای میلسی( کانو ۸۰)، سلمان الفرج، کارلوس ادواردو، سالم الدوساری و عمر خریبین
سرمربی: رامون دیاز

شرح گل ها

پرسپولیس ۱ الهلال ۰( گادوین منشا، دقیقه ۱۷): ارسال وحید امیری برای گادوین منشا با ضربه سر محکم این بازیکن گل اول پرسپولیس را رقم زد.

پرسپولیس ۱ الهلال ۱: ( دقیقه ۲۹، عمر خریبین): مهاجم سوری الهلال ضربه پنالتی مشکوک تیمش را به شکل چیپ وارد دروازه بیرانوند کرد تا نتیجه را به تساوی بکشد.

پرسپولیس ۲ الهلال ۱: ( دقیقه ۶۱): ارسال زمینی انصاری با کاشت توپ از سوی علی علیپور برای منشا با ضربه تمام کننده‌ی این بازیکن همراه شد که گل دوم سرخپوشان رقم خورد.

پرسپولیس ۲ الهلال ۲: ( دقیقه ۷۳، عمر خریبین): اشتباه اول از شجاع خلیل زاده و در ادامه صادق محرمی باعث شد تا خریبین درون شش قدم با چرخش خود و ضربه زمینی بیرانوند را هم تسلیم کند.

شرح بازی

شکست ۴ گله‌ی پرسپولیس در بازی رفت باعث شده بود تا سرخپوشان با کمترین امید به مسقط برود. محرومیت مهدی طارمی به عنوان برترین گلزن این تیم نیز شانس آنها را کمتر از همیشه می‌کرد. با این حال یک شروع طوفانی از گادوین منشا با گل اول این تیم همراه شد و در ادامه نیز یک موقعیت خوب دیگر بارقه امید را در اردوی این تیم شکل داد؛ اما با سوت‌های اشتباه داور همه چیز برای پرسپولیس تغییر کرد. ابتدا این محمد انصاری بود که با کارت زرد داور تمرکز روحی و روانی خود را از دست داد و در ادامه این بازیکن با خطای پشت محوطه جریمه و اشتباه داور در اعلام ضربه پنالتی تمام کاخ رویاهای سرخپوشان را فرو ریخت.
تساوی یک بر یک در نیمه اول به معنای پایان کار پرسپولیس تصور می‌شد و در نیمه دوم هم حریف با حفظ توپ فوق العاده‌ی خود شرایط به بهترین شکل برای دستیابی به مجوز حضور در فینال ادامه می‌داد. با این حال یک حرکت طوفانی از سوی پرسپولیس و ضربه تمام کننده منشا حداقل امیدواری برای پیروزی را در این تیم شکل داد تا از شخصیت خود مقابل حریف دفاع کنند. اما همچنان ضعف دفاعی این تیم با اشتباهات فردی کار دست سرخ‌ها داد تا خریبین خود را برابر پرسپولیس ۵ گله کند! آماری فوق العاده که او را اکنون برای دستیابی به عنوان آقای گلی آسیا نیز امیدوار می‌کند. پرسپولیس که تا نیمه نهایی آسیا سزاوارانه حرکت کرده بود با دو بازی اشتباه فردی و البته مصائب حاشیه‌ای به کار خود خاتمه داد تا شروع و پایان آنها مسقط باشد. بازی ابتدایی گروهی برابر الهلال در مسقط و در نهایت بازی برگشت نیمه نهایی در مسقط. پایانی البته سزاوارانه با توجه به عملکرد بازی برگشت و امیدواری برای موفقیت در فصل آینده این رقابت‌ها

اتفاق ویژه

سوت های اشتباه داور عمانی یکی از عوامل ثبت این نتیجه بود. پرسپولیس شاید توانایی تغییر شکست ۴ گله بازی رفت را نداشت؛ اما مسلما اگر با بی مهری داور مواجه نمی‌شد حداقل به پیروزی التیام بخش در این جدال دست پیدا می‌کرد. پنالتی عجیب برای الهلال برای به تساوی کشاندن بازی و ندیدن حداقل یک پنالتی برای پرسپولیس باعث شد تا شاگردان برانکو در جدالی که حداقل استحقاق پیروزی را داشتند با تساوی به کار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان خاتمه دهد.

بازیکن برتر

دو بازیکن خارجی دو تیم با دبل خود در این بازی سهم عمده‌ای در نتیجه آن داشتند. گادوین منشا که زیر فشار انتقادات قرار داشت با عملکردی خیره کننده و ثبت دو گل دیدنی توانست پرسپولیس را در شرایط امیدوارکننده‌ای قرار دهد؛ اما عمر خریبین سوریایی نیز در سمت مقابل بعد از هت تریک در بازی رفت اینبار با دبل خود مانع از شکل گیری رویای پرسپولیس شد و توانست همچنان به کری خود با تیم ایرانی ادامه دهد.

دقایق حساس

دقیقه ۴: الهلال روی حمله ای روی دروازه پرسپولیس صاحب موقعیت کرنر شد که این ضربه سودی برای آبی پوشان نداشت.
دقیقه ۸: نفوذ صادق محرمی از راست با دفع توپ جهفلی به کرنر رفت.
دقیقه ۱۰: پاس در عمق محسن مسلمان با اشتباه مدافع الهلال فرصت خوبی را برای علپیور مهیا کرد که معیوف با خروجی خوب موقعیت را از پرسپولیس گرفت.
دقیقه ۱۴: پرسپولیس صاحب توپ و میدان است و حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه الهلال طراحی می کند؛ اما شدت این حملات به قدری نیست که حریف را به دردسر بیندازد.
دقیقه ۲۱: فرار علی علیپور به محوطه جریمه و ضربه او از زاویه تقریبا بسته با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۲: اینبار ارسال محمد انصاری از سمت چپ فرصت خوب گلزنی را در اختیار گادوین منشا قرار داد که ضربه سر او از فاصله کمی راهی اوت شد.
دقیقه ۲۵: تکل محمد انصاری روی پای کارلوس ادواردو از سوی داور با کارت زرد همراه شد. این در حالی بود که بازیکنان اعتقاد داشتند این حرکت خطا نبوده و نسبت به آن معترض بودند.
دقیقه ۲۸: حرکت سلمان الفرج به سمت دروازه پرسپولیس پشت محوطه جریمه با خطای محمد انصاری همراه شد که داور یک ضربه پنالتی به سود الهلال اعلام کرد. این در حالی بود که این خطا به نظر چسبیده به خط محوطه جریمه به نظر می رسید.

دقیقه ۳۵: ضربه از فاصله دور توسط محسن ربیع خواه و به شکل زمینی راهی اوت شد تا خطری روی دروازه الهلال نداشته باشد.
دقیقه ۳۹: حرکت علیپور در محوطه جریمه و ارسال پاس کوتاه برای وحید امیری با شارژ مدافع الهلال همراه شد که داور عمانی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و این مساله اعتراض شدید برانکو را به همراه داشت.
دقیقه ۴۹: فرار دیدنی علی علیپور از سمت راست با ضربه بی دقت او همراه شد تا فرصت خوبی از کف پرسپولیس برود.
دقیقه ۶۹: بار دیگر فرار منشا و ضربه او از پشت محوطه جریمه از بین دو بازیکن به راحتی در اختیار معیوف قرار گرفت.
دقیقه ۸۰: ضربه بشار رسن درون شش قدم با برخورد به دست مدافع الهلال می‌توانست یک ضربه پنالتی برای سرخپوشان رقم بزند که بار دیگر داور عمانی از آن چشم پوشی کرد.
دقیقه ۸۵: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس پشت محوطه جریمه با ضربه منشا از فاصله کمی راهی اوت شد.
۲+۹۰: ضربه تمام کننده احمد نوراللهی با اختلاف کمی راهی اوت شد تا داور عمانی بعد از آن سوت پایان بازی را به صدا در بیاورد.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
داستان سرود تیم‌ملی؛ تکذیب خوانندگی تاجیک
داستان سرود تیم ملی؛ تکذیب خوانندگی تاجیک
تب در بزرگسالان چه زمانی خطرناک است؟
تب در بزرگسالان چه زمانی خطرناک است؟
سوپراسپرت زیبای دالارا استراداله +عکس
سوپراسپرت زیبای دالارا استراداله +عکس
از کجا بفهمیم دیسک کمر داریم؟
مراقب دیسک‌تان باشید/ آیا پریدن یا طناب زدن باعث آسیب به دیسک می‌شود؟
چطور باید با غم و اضطراب پس از زلزله کنار آمد؟
چگونه باید با غم و اضطراب پس از زلزله کنار آمد؟
تحفه امریکایی برای اعراب حاشیه خلیج‌فارس +عکس
تحفه امریکایی برای اعراب حاشیه خلیج فارس +عکس
نگاهی به لکسوس lx570 مدل 2017، شاسی بلند دوست داشتنی
نگاهی به لکسوس lx570 مدل ۲۰۱۷، شاسی بلند دوست داشتنی
اچ پی مدل‌های جدیدی از لپ‌تاپ‌های گیمینگ «اومن» را روانه بازار می‌کند
اچ پی مدل‌های جدیدی از لپ‌تاپ‌های گیمینگ «اومن» را روانه بازار می‌کند
آیا می‌توان بدون کبد زندگی کرد؟
کبد ۳۰درصد ایرانی ها چرب است/ هشدار به افراد مبتلا
گلکسی اس 9 با حسگرهای بیومتریک بهبود یافته از راه می رسد + عکس
گلکسی اس ۹ با حسگرهای بیومتریک بهبود یافته از راه می رسد + عکس
تمرین بوکس بر بام برج العرب دبی +عکس
تمرین بوکس بر بام برج العرب دبی +عکس
مردان دیابتی و اختلالات جنسی
نشانه‌هایی که خبر از تغییرات هورمونی می‌دهند!/با تغییرات هورمونی چه پیشامدی برای مردان رخ می‌دهد؟
موقعیت کاربران اندروید حتی در زمان خاموش بودن GPS هم به گوگل ارسال می‌شود
موقعیت کاربران اندروید حتی در زمان خاموش بودن GPS هم به گوگل ارسال می‌شود
ترکیب ایران مقابل ونزوئلا مشخص شد
ایران ۲ پله صعود کرد/ تداوم پیشتازی آلمان
داروهایی که دندان‌ها را خراب می‌کنند!
داروهایی که دندان ها را خراب می‌کنند!
بررسی شیائومی می A1؛ بهترین گوشی ارزان قیمت دنیا؟ + عکس
بررسی شیائومی می A1؛ بهترین گوشی ارزان قیمت دنیا؟ + تصاویر
زمان بازی ایران و کره تغییر کرد
عراق ؛ نخستین حریف بسکتبال ایران در مقدماتی جهانی
در فصل پاییز از مصرف این خوردنی شگفت انگیز غافل نشوید
در فصل پاییز از مصرف این خوردنی شگفت انگیز غافل نشوید
قابلیت جدید اینستاگرام: دکمه درخواست پیوستن به پخش زنده + اسکرین شات
قابلیت جدید اینستاگرام: دکمه درخواست پیوستن به پخش زنده + اسکرین شات
636326873984541794
خوشگذرانی با پول دزدی در شمال کشور
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا