تارخ انتشار: سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
کد خبر : 197949
چاپ خبر

چرا جانت جکسون از شوهر قطری‌اش طلاق گرفت؟

استیون راندال که با نام راندی جکسون نیز شناخته می‌شود گفت که جانت به طور مستمر از سوی شوهرش مورد اهانت قرار می‌گرفت و او اولین کسی بود که خواهرش را به جدایی تشویق کرد.  راندی گفت: «دائما برای او ناراحت بودم زیرا که او مانند زندانی زندگی می‌کرد و در دوران بارداری هر روز مورد اهانت کلامی قرار می‌گرفت، هر چند این آزارها به سطح آزار جسمی نرسید».  به گفته راندی، وسیم المانع جانت را مجبور می‌کرد در کنسرت‌هایش لباس پوشیده به تن کند. راندی جدایی این دو را گامی مثبت برای جانت و برای خانواده جکسون دانست و تاکید کرد اختلاف المانع و جکسون یک اختلاف شخصی بود و ارتباطی به تفاوت ادیان ندارد.  راندی افزود که جانت از آن رو در کنسرت هیوستون و زمان خواندن ترانه What About که موضوع آن خشونت خانوادگی بود، گریست که یاد اهانت‌هایی افتاد که شوهر سابق‌اش بر او روا می‌داشت.  جانت جکسون، خواهر مایکل جکسون، در سال 2012 با وسیم المانع میلیادر قطری ازدواج کرد و پس از پنج سال زندگی مشترک و به دنیا آوردن یک پسر، در آغاز سال 2017 اعلام کرد که از المانع جدا شده است.

برادر جانت جکسون خواننده معروف پاپ و همسر وسام المانع، میلیاردر قطری، در گفتگو با مجله People درباره دلایل جدایی خواهرش فاش کرد که بدخلاقی‌های وسام المانع، زندگی را برای خواهرش جهنم کرده بود.

به گزارش کرج رسا، استیون راندال که با نام راندی جکسون نیز شناخته می‌شود گفت که جانت به طور مستمر از سوی شوهرش مورد اهانت قرار می‌گرفت و او اولین کسی بود که خواهرش را به جدایی تشویق کرد.

راندی گفت: «دائما برای او ناراحت بودم زیرا که او مانند زندانی زندگی می‌کرد و در دوران بارداری هر روز مورد اهانت کلامی قرار می‌گرفت، هر چند این آزارها به سطح آزار جسمی نرسید».

به گفته راندی، وسیم المانع جانت را مجبور می‌کرد در کنسرت‌هایش لباس پوشیده به تن کند. راندی جدایی این دو را گامی مثبت برای جانت و برای خانواده جکسون دانست و تاکید کرد اختلاف المانع و جکسون یک اختلاف شخصی بود و ارتباطی به تفاوت ادیان ندارد.

راندی افزود که جانت از آن رو در کنسرت هیوستون و زمان خواندن ترانه What About که موضوع آن خشونت خانوادگی بود، گریست که یاد اهانت‌هایی افتاد که شوهر سابق‌اش بر او روا می‌داشت.

جانت جکسون، خواهر مایکل جکسون، در سال ۲۰۱۲ با وسیم المانع میلیادر قطری ازدواج کرد و پس از پنج سال زندگی مشترک و به دنیا آوردن یک پسر، در آغاز سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که از المانع جدا شده است.

 

 

العربیه

 

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا