تارخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
کد خبر : 181640
چاپ خبر

کمبود ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی فردیس

مدرسه2

مدیر اداره آموزش وپرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت که این اداره به بیش از ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی شهرستان فردیس نیاز دارد.

به گزارش کرج رسا، فرشته فهمیده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برای جبران این کمبود کلاس ها از نظر آموزشی با معلم ابتدایی تامین شود نه با اضافه کار، اگر انتقالی به شهرستان کرج مشخص شود تا بتوانیم این مشکلات را جبران کنیم منتظر هستیم بحث انتقالات شکل پیدا کند تا مشخص شود که در شهریورماه چقدر افزایش دانش آموزی داشته ایم.

وی در خصوص اجرای پروژه مهر در استان گفت: در شورای آموزش وپرورش موضوع استقبال از مهر در بهسازی فضاهای با کمک شهرداران شهرستان فردیس انجام می شود.

فهمیده افزود: پروژه مهر در ستادها و کارگروه ها تشکیل شده و ساماندهی کلاس های دانش آموزی در سطح شهرستان آغاز شده است، سامانه ثبت دانش آموزی مشغول بکار است و بعد از وارد شدن ثبت نام دانش آموزی در سامانه سنات تعداد دانش آموزان معلوم می شود.

مدیر اداره آموزش وپرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس گفت: سال گذشته سه هزار دانش آموز افزایش یافت و برای سال تحصیلی جدید به دلیل مهاجرپذیری شهرستان فردیس مشخص نیست، اما پیش بینی افزایش دانش آموزی وجود دارد.

فهمیده افزود: برغم اینکه با کمبود نیروی انسانی مواجهیم تمام دغدغه این است که بتوانیم در بحث نیروی انسانی این کمبود را جبران کنیم.

وی اظهار داشت: نوسازی مدارس تاکنون ۱۲ هزار متر ایزوگام را در در سطح مدارس انجام شده است بر اساس اولویت بندی انجام می شود اگربه همین روال پیش برود با اعتباری که به اداره آموزش و پرورش اختصاص دادند بتوانیم تجهیزات و تعمیرات مورد نیاز مدارس را در پروژه مهر به تکمیل برسانیم.

شهرستان فردیس ۷۳ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیفروش ویلا و اجاره ویلااجاره ویلافروش ویلا