تارخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۷
کد خبر : 17064
چاپ خبر

۲۵ دی؛ آخرین مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت فنی و حرفه‌ ای

حسین توکلی

کرج رسا: مهلت ثبت نام برای پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته های تحصیلی در آزمون دوره‌ های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۹۲، امشب ۲۵ دی ماه پایان می‌یابد.

به گزارش کرج رسا، دکتر حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با مهر افزود: داوطلبانی که در آزمون دوره‌ های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۱۳۹۲، ثبت نام و شرکت کرده‌اند (اعم از حاضرین و غائبین) و نیز داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نکرده‌ اند، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

وی افزود: تاکنون ۸ هزار و ۹۶ نفر در این مرحله ثبت نام کرده اند. پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال ۹۲ در برخی از کد رشته های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس نمره آزمون و از بین شرکت کنندگان در آزمون و برای برخی از کدرشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی در آزمون پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت.

توکلی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند براساس شرایط و ضوابطی که در اطلاعیه این سازمان منتشر خواهد شد با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org و پرداخت مبلغ ۳۵ هزار ریال وجه ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کرده و ۲۰ کد رشته را انتخاب کنند.

ظرفیت پذیرش در این مرحله ۸۵ هزار و ۴۵۷ نفر است که از این تعداد ۶۸۰ نفر برای دوره های روزانه و ۴۴۴ نفر برای دوره های شبانه دانشگاه فنی حرفه‌‌ای و ۸۴ هزار و ۳۳۳ نفر برای موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی پذیرش می‌شوند.

فقط داوطلبان شاخه فنی و حرفه ای، کاردانش و یا هنرستان نظام قدیم می‌توانند در این مرحله شرکت کنند و داوطلبان شاخه نظری مجاز به شرکت نیستند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مجتمع فنی تهران شعبه البرز
آخرین اخبار
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی